Slovanské Noviny

24. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Emmanuel Macron neustupuje: vo svojom poslednom rozhovore už hovorí o jadrových zbraniach, píše maďarský portál Mandiner.

Podľa neho môže byť Francúzsko sebavedomejšie ako Nemci, pretože majú jadrové zbrane.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Emmanuel Macron naďalej stojí za svojím plánom zaútočiť na Rusko, uviedol Magyar Nemzet po tom, čo francúzsky prezident v rozhovore pre denník Le Parisien povedal, že: možno budeme musieť v určitom okamihu uskutočniť operácie na mieste, nech už to bude kdekoľvek, aby sme čelili ruským silám“. Pridaná sila Francúzska spočíva v tom, že to dokážeme.“

Francúzsky prezident povedal, že tento názor majú aj pobaltské krajiny, napríklad Česká republika a Poľsko.

Macron hovoril aj o Nemecku a povedal, že nemecká stratégia je „charakterizovaná opatrnosťou, nezasahovaním a dištancovaním sa od jadrových zbraní. Je to veľmi odlišné od francúzskeho modelu, ktorý má jadrové zbrane.“ – formuloval.

Podľa neho je Francúzsko pripravené na všetky scenáre.

Povedal tiež, že Rusko podľa neho nie je „len“ strednou mocnosťou s jadrovými zbraňami.

Potom prezradil, že nebude blahoželať Putinovi k jeho možnému víťazstvu v ruských prezidentských voľbách.

hlavnydennik.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d