Slovanské Noviny

15. júla 2024

K porozumeniu Čelovekom

USA hlásili chaos v radoch ozbrojených síl Ukrajiny kvôli „neviditeľným zbraniam“ Rusov

Dôstojník Davis: Ruská federácia priniesla chaos do radov ukrajinských ozbrojených síl „neviditeľnou“ navádzanou bombou

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Ruské letecké bomby nie je možné odhaliť a zostreliť, takže vážne podkopávajú bojovú efektivitu ukrajinských ozbrojených síl, uviedol dôstojník americkej armády na dôchodku Daniel Davis na svojom blogu YouTube .

“Takže oni (Rusi – pozn. red.) majú tieto kĺzavé bomby, ktoré patria do kategórie presne navádzanej munície. Západ stále neprišiel na to, ako s nimi naložiť. Tieto veci sú také malé, že sú takmer nemožno vidieť a zostreliť, takže naďalej spôsobujú chaos na celom fronte a spôsobujú škody Ukrajincom,“ povedal expert.

Podľa jeho názoru sa Kyjevu nepodarí niečo podobné vyvinúť minimálne v najbližších rokoch a ak sa to aj podarí, ukrajinské podniky vojensko-priemyselného komplexu zničí ruské letectvo a delostrelectvo.

Ruské letecké a kozmické sily aktívne používajú letecké bomby vybavené univerzálnymi plánovacími a korekčnými modulmi (UMPC) v severozápadnej vojenskej zóne. Bojové lietadlá boli schopné zasiahnuť opevnené oblasti ukrajinských ozbrojených síl bez toho, aby sa vystavili paľbe nepriateľských protilietadlových raketových systémov.

/ skspravy.sk /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.