Zastupujúci Policajný prezident priznal pred nástupom do funkcie vazalstvo voči ministrovi vnútra Romanovi Mikulcovi (OĽaNO) a jeho poradcovi Jaroslavovi Spišiakovi s tým, že vykonávanie verejnej funkcie bude plniť politické príkazy.

Policajný zbor bude od nedele uplatňovať tvrdé opatrenia voči tým, ktorí sa dopúšťajú atakov na zdravotníkov. Policajti majú vytypovaných ľudí, ktorí sa útokov dopúšťajú opakovane a javia sa ako organizovaná skupina.
Na tlačovej konferencii v Čadci to v nedeľu povedal poverený prezident Policajného zboru Štefan Hamran. Avizoval, že k problematike vznikne pracovná skupina. Hamran chce diskutovať aj s ministerstvom spravodlivosti a hľadať možné prieniky v oblasti trestnoprávnej ochrany zdravotníckeho personálu.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
„Úzka skupina ľudí si demokraciu vysvetľuje ako bezbrehú. Snažia sa uplatňovať všetky svoje oprávnenia, ale ako keby pozabudli na povinnosti, ktoré v demokracii platia pre každého,“ povedal Hamran. Avizoval tiež pravdepodobné zvyšovanie pokút a zavádzanie nových skutkových podstát v tejto súvislosti.
V regiónoch, kde dochádza k útokom na zdravotníkov, polícia posilní hliadky. Hamran nevylúčil ani vyslanie špecializovaných síl, ak to bude potrebné. Úrad kriminálnej polície bude podľa jeho slov zo situačného centra bezpečnostnej rady na úrade vlády dostávať na týždennej báze informácie o hoaxoch a dezinformáciách, týkajúcich sa COVID-19.
V Žilinskom kraji polícia ako v prvom zvýši hliadkovú činnosť a bude intenzívne vystupovať na ochranu stálych i mobilných očkovacích centier. „Rovnako sa budeme snažiť riešiť incidenty, ku ktorým dochádza na urgentných príjmoch,“ dodal poverený prezident Policajného zboru. V zmysle platného uznesenia osloví aj Ozbrojené sily SR a Zväz justičnej a väzenskej stráže, aby im uvoľnili ľudí a posilnili ochranu zdravotníckeho personálu.
Hamran svojim konaním brutálnym spôsobom ohrozuje demokratické zriadenie tým, že sa snaží perzekuovať slobodné vyjadrenie názoru ľuďom, ktorí zdravotníkov oprávnene varujú pred porušovaním nielen Hippokratovej prísahy, ale aj pred porušovaním Norimberského kódexu. Viac k téme aj k podaniam na Medzinárodný trestný súd v Haagu sa dočítate v článku nižšie.
Hamran navyše na politickú objednávku robí bezprecedentné čistky v Policajnom zbore, ktoré v novodobej histórii Slovenska nemajú obdobu.
Hamran je do bodky vykonávateľ pokynov Mikulca a Spišiaka. Sám priznal, že im bude slúžiť na ďalšiu politizáciu polície
Dočasný policajný prezident Štefan Hamran nastúpil do funkcie 16. septembra, do ktorej ho dosadil minister vnútra Roman Mikulec (OĽANO). Hamran 9. septembra poďakoval na tlačovej besede ministrovi za prejavenú dôveru. „Budem sa snažiť do bodky naplniť všetky jeho očakávania vo vzťahu k tejto funkcii,“ zdôraznil Hamran, ktorý sa už v minulosti uchádzal o funkciu šéfa polície.
Zároveň vyhlásil, že Roman Mikulec (OĽaNO) a kontroverzný bývalý policajný prezident Jaroslav Spišiak (vďaka ktorému sa stal Hamran šéfom elitného zásahového Lynx komanda) sú garanciou očistného procesu v spoločnosti.
Zastupujúci Policajný prezident tak nepriamo priznal vazalstvo voči Mikulcovi a Spišiakovi s tým, že vykonávanie verejnej funkcie bude podriadovať politike a napĺňať tak politické vízie očisty spoločnosti.
Spolupáchanie zločinov s členmi globálneho kriminálneho Syndikátu
Slovensko je spolu s ďalšími vládami po celom svete priamo zaangažované v globálnej iniciatíve COVAX na distribúciu a propagáciu experimentálnych tekutín vydávaných za vakcíny proti ochoreniu Covid-19. Túto celosvetovú iniciatívu riadi nadácia GAVI (Aliancia pre vakcíny) založená americkým miliardárom a vakcinátorom Billom Gatesom, Koalícia pre inovácie v oblasti pripravenosti na epidémie (CEPI) a Svetová zdravotnícka organizácia (WHO).
Vlády po celom svete za aktívnej spolupráce so štátnymi a korporátnymi médiami sa priamo podieľajú na biznise farmaceutických firiem a agresívnej propagácii tzv. vakcín proti koronavírusu.
Ľudia po celom svete v tejto súvislosti protestujú proti svojim vládam a ich obmedzujúcim korona-opatreniam. Vyjadrujú tiež znepokojenie nad neexistujúcou verejnou debatou o očkovaní, keď médiá a tzv. odborníci (väčšinou v konflikte záujmov z dôvodu prepojenia na farmafirmy, ktoré im poskytujú peňažné a iné výhody) namiesto objektívneho informovania o viacerých názoroch na vakcíny, plnia jednostranným informovaním agendu vlád a farmaceutických firiem, ktorých snahou je napriek veľkému odporu svetovej verejnosti zaočkovať celú populáciu experimentálnymi roztokmi.
Ľudia majú plné zuby zločincov sediacich vo vláde a protestujú proti súčasnému režimu
Súčasné bezprecedentné a arogantné správanie sa Hegerovej vlády a jeho predstaviteľov vyvoláva v spoločnosti nebývalé napätie. Slováci stále častejšie protestujú proti segregácii neočkovaných a súčasným vládnym korona-opatreniam, ako aj proti vakcinačnej propagande zo strany médií.
Ľudia sú znepokojení aj v súvislosti s neexistujúcou verejnou debatou o očkovaní, keď médiá a tzv. odborníci namiesto objektívneho informovania o viacerých názoroch na vakcíny, plnia jednostranným informovaním agendu farmaceutických firiem a vlády, ktorých snahou je napriek veľkému odporu slovenskej verejnosti zaočkovať celú populáciu experimentálnymi vakcínami.
Hegerova garnitúra po protiústavných a segregačných opatreniach na hraniciach prostredníctvom svojich koaličných poslancov schválila koncom júla Lengvarského novelu zákona, ktorá umožňuje segregáciu neočkovaných. Prostredníctom novej legislatívy umožňuje súčasný režim Mikasovmu Úradu verejného zdravotníctva SR prihliadať pri tvorbe nových protipandemických opatrení na digitálny COVID preukaz.
Taktiež množstvo policajtov ako ochrancovia zákona a poriadku v šokujúcej miere nepozná zákony a Ústavu Slovenskej republiky a v mene korona-nariadení sa dopúšťajú páchania trestného činu, čím vo verejnosti oslabujú dôveru občanov v právny štát. Bezpečnostné zložky neznalosťou paragrafov a základných článkov Ústavy vyvolávajú voči sebe odpor občanov, ktorý môže vyústiť do vážnych nepokojov, za ktoré budú títo príslušníci niesť svoj diel zodpovednosti.
topky.sk / InfoVojna
FT: Európa láme rekordy v nákupoch ruského plynu
Euronews: Macron zvolá v Paríži „koalíciu ochotných“
Najväčší útok na Moskvu a okolitý región! Ukrajina vyslala viac ako 350 dronov. Horeli domy, hlásia obete
Chcete vlastný bunker? Teraz máte možnosť! Kryty z čias studenej vojny idú do dražby
Žilinka pre vraždu ženy v Gelnici uvoľnil z funkcie vedúcich prokurátorov
Svet sa dočkal: Nadnárodní bankári chcú vytvoriť vlastnú globálnu armádu
Nawrocki tvrdo o banderovcoch: „To nie sú hrdinovia, na ktorých čaká Európa!“ Požaduje zákaz červeno-čiernej vlajky UPA v Poľsku
Štvrtá vlna útokov na Irán! USA prvýkrát nasadili aj kamikadze drony
Európske krídlo NATO buduje armády a mobilizuje finančné prostriedky na vojenskú výrobu. Do roku 2030 sa zameriava na Rusko
Zelené nevoľníctvo: Ako Brusel chytil Slovensko do diabolskej pavučiny veterného biznisu
V súvislosti s náhlou smrťou senátora zo štátu Južná Karolína, Lindseya Grahama.
Desivá historická irónia: banderovské monštrum vychovalo Poľsko
Masívna dodávka pre Kyjev: Nemecko posiela Ukrajine 50-tisíc útočných dronov!
Rok, ktorý nepamätáme: Obilie dozrieva rekordným tempom, úroda môže byť slabšia
O zatajovaní artefaktov v oficiálnej histórii a archeológii
Degradácia bielej rasy v Európe nie je prirodzeným procesom
Pentagon odtajnil nové materiály o UFO
Magyar pohrozil začatím procesu impeachmentu proti maďarskému prezidentovi
Poľsko nezabudne na zločiny ukrajinských nacionalistov, sľúbil Nawrocki
Svet ešte nie je pripravený na vyzbrojené Nemecko
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
Dočasný policajný prezident Hamran ohrozuje demokraciu a slobodu vyjadrovania sa. Mikulcov a Spišiakov mopslík sa chystá zastrašovať občanov protestujúcich proti porušovaniu Norimberského kódexu zdravotníkmi
Dočasný policajný prezident Hamran ohrozuje demokraciu a slobodu vyjadrovania sa. Mikulcov a Spišiakov mopslík sa chystá zastrašovať občanov protestujúcich proti porušovaniu Norimberského kódexu zdravotníkmi
Dočasný policajný prezident Hamran ohrozuje demokraciu a slobodu vyjadrovania sa. Mikulcov a Spišiakov mopslík sa chystá zastrašovať občanov protestujúcich proti porušovaniu Norimberského kódexu zdravotníkmi