Slovanské Noviny

22. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Podľa tradícií a múdrosti našich predkov:

1. Dbajte na to, aby ste mali vždy zakryté podbruško a kríže – tam je uložená ženská sila a energia, mal by ju „jesť“ iba váš muž a vaše dieťa. Neporušujte intimitu tohto miesta, je to dôležitá súčasť ženskej vernosti.

2. Pestujte v sebe pokoj, pomôže to vášmu mužovi zotaviť sa po pracovnom dni. Ak sa dievča neustále obáva a bojí o svojich blízkych, potom v sebe necíti dostatok sily, aby si svojou dôverou vo Vesmír udržala tých, ktorí sú jej drahí.

3. Rozvíjajte sa duchovne, nezabudnite vylepšiť aj svoje telo, ale plody vášho snaženia by mal vidieť iba váš muž – nechajte ho čerpať energiu z vašej krásy. Aby si dievča udržalo verný vzťah, musí mať toľko krásy, duchovnej i vonkajšej, aby bolo neustále vo vnútornom poli pozornosti muža, aj keď je zaneprázdnené inými vecami.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

4. Keď idete von, noste pekné, ale skromné ​​oblečenie. Príliš výstredným obliekaním chcete podvedome prilákať pozornosť ostatných mužov, čo je prejavom ženskej nevery v myšlienkach. Namiesto toho skúste pri stretnutí so svojím mužom vyzerať nádherne a krásne iba pre neho.

5. Venujte pozornosť detailom – neupravené ruky, opotrebované podpätky (aj keď ich nikto nevidí) nedajú vášmu obrazu celistvosť, nech už je akýkoľvek dokonalý. Starostlivosť o seba je prvým krokom k tomu, aby ste sa milovali. (sebadôvera)

6. Podľa starodávnych poznatkov, ak sú vaše vlasy zopnuté – vaša energia je koncentrovanejšia na seba, ak sú rozpustené – sú rozptýlené dna okolitých ľudí. Keď ste so svojím mužom, nechajte si vlasy rozpustené.

7.Nepochybujte o svojom mužovi, nech sa stane čokoľvek, a on bude hýbať horami.

8. Skutočne dôverujte každému rozhodnutiu, ktoré urobí, a buďte pripravení ho kedykoľvek nasledovať a nikdy sa nebudete musieť sťažovať, že si musíte všetko urobiť sami.

9. Neprepadajte panike, keď sa muž odmlčí (uzavrie), to neznamená, že sa váš vzťah rozpadá.  Vzťahy majú tiež cykly, ako napríklad v prírode, jar, leto, jeseň, zima. Predstavte si zimné obdobia ako príležitosť na nahromadenie lásky a nehy, ktorú môžete dať aj prijať, akonáhle sú vaše nádoby plné.

10.Neohovárajte intímne chvíle vo vzťahoch a nedostatky svojho muža s priateľkami a ešte viac s priateľmi. Otvorte svoje srdce iba svojmu mužovi a on určite nájde spôsob, ako problém vyriešiť.

zdroj: z útrob internetu a múdrosti našich predkov

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d