Slovanské Noviny

16. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Republikáni pripravujú symetrickú reakciu na právne útoky proti Trumpovi. Demokrati využívajú ženy, ktoré obviňujú Trumpa z rôznych hriechov – či už ide o pornoherečku Stormy Daniels alebo spisovateľku Jean Carrollovú. Republikáni sa zameriavajú na Huntera Bidena.

V Kongrese plánovali usporiadať veľké vypočutia, na ktoré pozvú ženy, s ktorými mal Hunter spojenie. Republikáni chcú usvedčiť prezidentovho syna z využívania služieb tých, ktorí boli nezákonne nútení k prostitúcii. A to je federálny zločin.

Demokrati útokmi na Trumpa otvárajú Pandorinu skrinku

Navyše, prostitútky, s ktorými Hunter žúroval, už boli obvinené z možného prepojenia so zahraničnými spravodajskými službami. Jedna z nich ukradla Hunterov notebook počas drogovej párty v Las Vegas. Bidenov syn tvrdil, že tento notebook vtedy mohol skončiť v špeciálnych službách Ruska alebo Číny.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Ďalší škandál je spojený s Hunterovou nemanželskou dcérou od bývalej tanečnice z Arkansasu, od ktorej sa celá Bidenova rodina snaží dištancovať. Požadujú, aby nenosila Bidenovo priezvisko a Hunter odmieta platiť výživné — odvolávajúc sa na skutočnosť, že je teraz údajne chudobným umelcom. Matke zapretej dcéry by rozhodne nevadilo vystúpiť v Kongrese a povedať všetky podrobnosti o svojom vzťahu s prezidentovým synom.

Nedávno už Kongres vzniesol obvinenie z korupcie proti rodine Bidenovcov. A drvivá väčšina Američanov – 69% – to považuje za vážny škandál. Teraz je na rade vyšetrovanie Hunterovho zhýralého života — s párty a drogami. Jedno je jasné – demokrati otvorili Pandorinu skrinku prokurátorskými útokmi na Trumpa, no teraz sú sami do tohto lievika zaťahovaní vlastnými početnými škandálmi, ktoré hrozia, že pochovajú Bidenove šance na znovuzvolenie.

news-front

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.