Slovanské Noviny

15. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

-Trénujte svoje telo. Zmierňuje depresiu; depresia je klam vedomia. Ak je chorý duch, starajte sa o telo. Doprajte si zdravú fyzickú aktivitu – a vnímanie sveta sa zmení. Myšlienky do značnej miery závisia od tónu tela.

-Dávajte si pozor na jazyk. Vyčistite ho od nepotrebných cudzích slov, ktoré majú analógy vo vašom rodnom jazyku. Nechytajte sa nových vulgárnych výrazov. Nehovorte obscénne, vysvetlite svoje myšlienky obyčajnými slovami. Čistota vášho jazyka je čistotou pred bohmi.

-Naučte sa ticho počúvať a porozumieť tomu, čo ostatní hovoria. Neprerušujte, nenechajte sa rozčuľovať a neprepadajte panike. Buďte pokojní a rozumní.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

-Naša zem nám dáva všetko, čo potrebujeme. Milujte a kultivujte pôdu – dotknite sa jej rukami, vyčistite burinu…Zem je živá. Odstráni prebytočný odpad z vašej duše. Buďte častejšie v dobrom lese. Nepoškvrňujte svoju rodnú krajinu opustenými odpadkami.

-Poznaj históriu svojej krajiny a cti jej bohov. Prečítajte si knihy o histórii, urobte si vlastné závery. Čítajte ľudové rozprávky, je v nich duša ľudu a slovanská pamäť.

-Neponižujte sa pred takzvaným „bohatstvom“. Takéto „bohatstvá“ ako peniaze a moc sú vytvorené len na predaj a krádež. Nie je výhoda bohatých nad chudobnými, existuje výhoda múdrych nad hlúpymi. Skutočným bohatstvom je slobodný duch a čisté svedomie.

-Zmyslové vnímanie prírody, ktoré máte z viery, sa nedá kúpiť ani predať. Je to nenahraditeľná hodnota. Myseľ dieťaťa je oveľa viac zvedavá ako dospelá – veľa sa mu odhaľuje. Pamätajte: vedeli ste sa rozprávať aj so stromami a potokmi, padli ste do mäkkej vysokej trávy, klesali ste srdcom na vlhkú zem a v noci ste hľadeli na hviezdnu oblohu. Teraz je ľudská myseľ zaťažená civilizáciou a zakalená ňou. Slovanstvo je ekológia vedomia. Príroda pre SLOVANA je rovnaká Osobnosť ako človek sám, celý svet obývaný osobnosťami…

-To, čo sa vám snažia vnútiť reklamou, NEPOTREBUJETE. Naši predkovia si ľahko poradili bez prostriedkov na chudnutie aj proti lupinám… Oplatí sa častejšie nahliadať do kníh ľudových receptov od bylinkárov. Veďte zdravý životný štýl, netrávte svoje telo a myseľ jedmi skazenej „západnej civilizácie“. Ignorujte „kultúru“ konzumu a neresti: reklama, bulvárne knihy, nekvalitné filmy – to všetko z vás robí otroka s neskrotnou chuťou konzumovať. Nepozerajte televízne seriály a „talk show“ – ktorá zatemňuje myseľ. Namiesto toho, aby ste boli naplnení hlúposťami a nezmyslami, trávte čas užitočnými vecami.

-Neverte kňazom a misionárom. Kresťanská viera je vnucovaná slovanskému ľudu, je založená na zastrašovaní a vymývaní mozgov ľudí. Skorumpovaní kňazi vás nemôžu „vziať do neba“. Židovský boh nemôže byť bohom Slovanov. Ver, ako ti duša prikazuje. Skutočne veľký boh nepotrestá chybnú vieru, ale iba špinavé skutky a túžby.

-Vytvorte rodinu, vyrastajte a vychovávajte deti – to je budúcnosť našich ľudí a vôľa našich bohov. Nestačí mať deti – musíte ich naučiť tradície. My sme dnes slovanský národ.

-Nájdite niečo kreatívne pre svojho ducha. Naučte sa pracovať rukami, ovládajte tradičné remeslá. Myseľ, duša a telo musia byť neustále v práci. Upokojte svoju myseľ a zvýšte vedomosti.

-Čítajte knihy. Vezmite si od inteligentného človeka to, čo je užitočné, čo si môžete vziať. Hľadaj ľudí, ktorí dokážu to, čo ty nedokážeš. Pokojne skúšajte nové veci. No, keď myšlienka vedie k činom, hľadajte nové spôsoby pohybu mysle. Ľudia, v ktorých sa už nerodia nové myšlienky, sú rovnakí ako mŕtvi.

-Ak si SLOVAN – si bojovníkom vo veľkom boji o život. Svet sa na teba zameral. Všetky vaše duchovné rany sú ranami matky zeme. Keď vstúpite do harmónie so Svetom, budete sa bez chvenia pozerať na hrôzy života, budete veľkým bojovníkom ducha.

-Nebojte sa smrti. Pozrite sa jasne. Sú za vami vaši predkovia, tisíce rokov tradície a kultúry. Všetci zomierajú, otázka je len ako a s akým svedomím. Užívajte si život, každý deň. Čistá radosť patrí bohom a sviatky sú súčasťou našej prirodzenej viery. Človek nie je stvorený na to, aby trpel.

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.