Slovanské Noviny

27. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Včera (9.februára) presne o polnoci nášho času bol zverejnený rozhovor amerického antisystémového novinára Tuckera Carlsona, ktorého môžeme kľudne označiť ako superhviezdu tzv. alternatívneho spravodajstva na Západe, s Vladimírom Putinom, ktorého isto netreba predstavovať.

Tento viac ako 2-hodinový rozhovor má potenciál stať sa najvirálnejším videom na svete. Ja odporúčam každému, aby dve hodiny svojho času použil správne a rozumne a tento rozhovor si celý pozrel, nech už máte akýkoľvek svetonázor.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

V skratke, boli rozoberané nasledovné témy: Historický vývoj Ruska a jeho okolia, Rozšírenie NATO, NATO a Bill Clinton, Ukrajina po rozpade ZSSR, Príčina konfliktu na Ukrajine, Snaha o mier a denacifikácia, Kto vyhodil do vzduchu Nord Stream a nemecké mlčanie, Vzťahy s USA, Aký silný je Zelensky, Elon Musk a umelá inteligencia, Evan Gershkovich (novinár, špión) zatknutý v Rusku, Záverečné posolstvo o ruskej duši.

Moje pocity a dojmy po pozretí celého rozhovoru:

  • potenciál zmeniť vývoj sveta a svetového poriadku v pozitívnom slova zmysle
  • Putin je živý, vyzerá byť zdravý s plne funkčným mozgom a pri zmysloch, aj napriek tvrdeniam niektorých západných politikov a propagandistických novinárov

– Carlson ukázal, že žurnalistika sa dá robiť aj bez skákania do reči (1)

  • Putin nie je žiadny psychopat, ktorý chce rozpútať nukleárne peklo

– Carlson ukázal, že žurnalistika sa dá robiť aj bez skákania do reči a s rešpektom (2)

  • Putin dokázal viac ako dve hodiny rozprávať bez toho, aby sa potreboval krútiť ako nejaký had, aby hapkal alebo tápal po slovách

– Carlson ukázal, že žurnalistika sa dá robiť aj bez skákania do reči a s rešpektom a neustáleho podsúvania vlastného názoru (3)

  • Putin objasnil, akým spôsobom Boris Johnson zakázal Zelenskemu podpísať mierovú dohodu pár dní po vpáde ruských vojsk na Ukrajinu

– Carlson sa viackrát počas rozhovoru podľa reči tela hanbil za to, že je Američan

  • Putin svetu oznámil kolaps amerického impéria a dolárovej tyranie.

Na záver ešte dodám, že Tucker Carlson taktiež zverejnil svoje pocity a dojmy po natáčaní tohto rozsiahleho rozhovoru. Celkom ma pobavil a zároveň ma utvrdil v tom, že aj na Západe je stále prítomný zdravý rozum, len je potláčaný, démonizovaný a stavaný do roviny kriminálnej činnosti.

V závere videa, v ktorom sa venoval svojim pocitom a dojmom z Putina, konštatoval, že v USA vládne banda kreténov. A s týmto musím plne súhlasiť a doplniť, že v Európskej únii vládne banda ešte väčších kreténov, pretože na slovo poslúchajú tých amerických kreténov.

Pavol Slota/skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d