Slovanské Noviny

16. septembra 2024

K porozumeniu Čelovekom

Chemoterapia sa považuje za najúčinnejší spôsob boja proti rakovine v súčasnej oficiálnej medicíne, no podľa šokujúcej štúdie publikovanej v časopise Science Translational Medicine môže spôsobiť viac škody ako úžitku.

Chemoterapia je extrémne agresívna terapia, ktorá zabíja rakovinové aj zdravé bunky a zistilo sa, že zvyšuje pravdepodobnosť migrácie rakovinových buniek do iných orgánov tela. Keď sa to stane, choroba sa nazýva metastatická rakovina, ktorá je najsmrteľnejšia zo všetkých.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Chemoterapia vyvoláva v ľuďoch falošný dojem „liečby“ rakoviny. Bohužiaľ, toto je len polovica celého príbehu. Krátkym zmenšením primárnych nádorov u niektorých pacientov chemoterapeutické lieky spúšťajú v tele mechanizmus, ktorý umožňuje rakovinovým bunkám rásť rýchlejšie a silnejšie. Väčšina pacientov podstupujúcich chemoterapiu v podstate vymieňa jeden typ rakoviny za iný, smrteľnejší. Napriek tomu zostáva chemoterapia pre pacienta s rakovinou prvou voľbou.

Vo svojej štúdii výskumníci z Albert Einstein College of Medicine v New Yorku analyzovali účinky bežných chemoterapeutických liekov na pacientky s rakovinou prsníka. Doktor George Karagiannis a jeho kolegovia zistili, že dva bežne používané chemoterapeutické lieky zvýšili počet vstupných ciest do krvných ciev. Prostredníctvom týchto malých výstupných bodov môžu rakovinové bunky ľahko migrovať do obehového systému a akýchkoľvek orgánov tela.

Okrem toho ďalšie testovanie na myšiach preukázalo viac rakovinových buniek v tele a pľúcach po podaní chemoterapeutických liekov. Vedúci štúdie doktor George Karagiannis pre The Telegraph povedal, že vzhľadom na tieto zistenia by mal byť každý pacient s rakovinou, ktorý podstupuje chemoterapiu, starostlivo skontrolovaný, či sa choroba nerozšíri do iných tkanív v tele.

„Jedným prístupom by bolo získať malé množstvo nádorového tkaniva po niekoľkých dávkach predoperačnej chemoterapie,“ povedal. „Ak zistíme, že skóre markerov sa zvýšilo, odporúčame zastaviť chemoterapiu a pristúpiť k operácii s ďalšou pooperačnou chemoterapiou. V súčasnosti plánujeme rozsiahlejšie skúšky prístupov k problému,“ dodal doktor Karagiannis.

Hoci táto štúdia analyzovala iba účinky rastu a šírenia buniek rakoviny prsníka vyvolaného chemoterapiou, teraz experimentujú s inými typmi rakoviny, aby zistili, či sú podobné účinky prítomné aj pri iných typoch rakoviny.

Chemoterapia je veľký biznis

Napriek tomu, že rakovinový priemysel musí zaplatiť miliardy dolárov pokút za zanedbanie, je stále ziskovejší ako ktorýkoľvek iný priemysel na svete. Tvoria ju zločinecké korporácie, organizácie, inštitúcie, lekári a onkológovia, ktorým máme dôverovať. Bohužiaľ, títo ľudia vôbec nemajú záujem nájsť liek na rakovinu alebo propagovať techniky prevencie rakoviny. Niektorí lekári zachádzajú dokonca tak ďaleko, že ľuďom falošne diagnostikujú rakovinu, aby im peniaze prúdili.

Navyše, chemoterapia nepomáha v 98 % prípadov rakoviny, takže ľudia sú ešte viac chorí ako predtým, ako prišli k onkológovi. A keďže rakovinový priemysel ovláda svet medicíny, alternatívne liečebné prístupy, ktoré by mohli zachrániť tisíce ľudí na celej planéte, bez akýchkoľvek škodlivých vedľajších účinkov, sú pred verejnosťou skryté.

Odkedy Nixon v 70. rokoch minulého storočia vyhlásil „Vojnu rakovine“, boli na výskum rakoviny pridelené miliardy dolárov, no zmenilo sa len málo. Kam sa podeli všetky tieto peniaze? A prečo sme po toľkých rokoch nenašli liek na rakovinu? Alebo to pred nami lekársky svet jednoducho skrýva?

https://www.naturalnews.com

Preložil: OZ Biosféra www.biosferaklub.info

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.