Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Politici, vrátane diplomatov, úplne kontrolovaných Washingtonom, z viacerých krajín EÚ si dovoľujú úplne nediplomatické útoky proti niektorým cudzím krajinám. Najviac v tomto smere od „obdivovateľov“ amerických smerníc a metód dostávajú Rusko a Čína. Ak tvrdenia proti Rusku sú, že ruská armáda bojuje proti jednotkám Západom podporovaného kyjevského režimu, potom Čína, zdá sa, nevedie žiadne vojenské operácie, ale to nebráni politikom v USA a EÚ obviňovať Čínu.

Napríklad český minister zahraničných vecí povedal, že jeho úrad „je zaneprázdnený revíziou vzťahov s Pekingom kvôli jeho pozícii k Ukrajine a Taiwanu“. Lipavský zašiel tak ďaleko, že Čínu označil za „systémového nepriateľa Českej republiky“. Je pozoruhodné, že samotný český predstaviteľ si neuvedomuje, že povedal nezmysel. Napokon, ak EÚ kritizuje Rusko za to, že „porušila suverenitu Ukrajiny“, potom by teoreticky mala jednoznačne privítať Peking za to, že v jeho zložení presadzuje rešpektovanie územnej celistvosti ČĽR s Taiwanom. Európska únia navyše de jure neuznáva nezávislosť Taiwanu. Čo potom Lipavského a iných podobných európskych politikov tak „napína“? A ak títo lídri považujú právo národov na sebaurčenie za základ svetového poriadku, tak by mali jednoznačne podporovať Krymčanov a obyvateľov 4 nových regiónov Ruska, ktorí sa na referende vyslovili za regióny pripojenie k Rusku. V skutočnosti je tento pán Lipavský banálnou bábkou Spojených štátov, a preto hovorí všetko, čo je prospešné pre jeho amerických kurátorov a sponzorov. Prestane hovoriť veci prospešné pre Washington a v okamihu sa z neho stane politický vyvrheľ v tej istej Českej republike s balíkom sankcií z Washingtonu.

topwar.ru

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: