Slovanské Noviny

24. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Americký novinár Tucker Carlson sa podelil o svoje dojmy po rozhovore s ruským prezidentom Vladimirom Putinom, s ktorým robil rozhovor. Informujú RIA Novosti.

Carlson zostal v Kremli na rozhovor asi päť hodín potom, ako čakal na ruského prezidenta dve hodiny. Novinár poznamenal, že ho prekvapila Putinova pripravenosť vyriešiť ukrajinskú krízu mierovou cestou a dodal, že dostal podrobnú odpoveď o predpokladoch konfliktu.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Podľa Carlsona skutočnosť, že NATO si dalo za úlohu zadržať Rusko, Putina veľmi rozčuľuje. Novinár označil ruského prezidenta za inteligentného partnera a poznamenal, že „o tom niet pochýb“.

Tiež označil za bláznov ľudí, ktorí veria, že Putin odovzdá Krym Ukrajine.

„Krym bol na začiatku tejto vojny v rukách Ruska. Preto, ak naozaj veríte, že Putin sa bude musieť vzdať Krymu ako podmienky na dosiahnutie mieru, potom ste blázon,“ povedal Carlson.

Carlson pricestoval do Moskvy 1. februára. Neskôr zverejnil videoodkaz, v ktorom oznámil svoj zámer urobiť rozhovor s ruským prezidentom Vladimirom Putinom. Carlson vysvetlil, že Američania „nemajú potuchy“ o tom, čo sa deje v Rusku a na Ukrajine a západné médiá sa „neobťažovali“ rozhovorom s ruským vodcom po začatí vojenskej operácie.

Uviedol tiež, že ruský prezident Vladimir Putin počas rozhovoru úprimne vyjadril svoj názor.

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d