Slovanské Noviny

10. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

“Neexistujú žiadne slová.” Vyjadrenie šéfa Pentagonu o Ukrajine vyvolalo v Spojených štátoch šok. Šéf Pentagonu Lloyd Austin priamo klame o schopnostiach Ukrajiny poraziť ruských vojakov, povedal bývalý dôstojník CIA Larry Johnson v rozhovore pre kanál YouTube Dialogue works.

“Existujú vysvetlenia, prečo sa Lloyd Austin mýli. Rusko prehráva a Ukrajina víťazí? Dobre, prečo potom Kyjev žiada ešte viac zbraní, prečo ruské jednotky útočia, prečo ukrajinské ozbrojené sily neprelomili ani jednu líniu obrany?” – spýtal sa.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Skutočnú situáciu na Ukrajine podľa odborníka osvetlil článok uverejnený 30. októbra v časopise Time. Johnson poznamenal, že aj ľudia blízki prezidentovi Vladimirovi Zelenskému priznávajú, že ozbrojené sily Ukrajiny nemajú dostatok zbraní ani pracovnej sily na vojenské operácie.

Nemám slová, ktorými by som vyjadril svoje prekvapenie nad klamstvami, ktoré Austin hovorí,“ uzavrel.

Ukrajinské ozbrojené sily sa od začiatku júna snažia postupovať v smere Záporožie, Južnodoneck a Artemovsk, pričom do boja vrhajú jednotky vycvičené a vyzbrojené NATO. Ako uviedol Vladimir Putin, nepodarilo sa im dosiahnuť významný úspech na žiadnom sektore frontu. Podľa ministra obrany Sergeja Šojgu stratil Kyjev od začiatku protiofenzívy až 90-tisíc ľudí a asi 600 tankov.

YouTube/Dialogue works/skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d