Slovanské Noviny

21. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Medvedev: Poľsko musí pochopiť hrozbu amerického útoku na ruské ciele

Americký úder na pozície ruských ozbrojených síl bude začiatkom svetovej vojny a všetky krajiny to musia pochopiť, povedal podpredseda ruskej bezpečnostnej rady Dmitrij Medvedev.

Takto komentoval vyjadrenie šéfa poľského ministerstva zahraničia Radoslawa Sikorského, ktorý v rozhovore pre britský denník The Guardian povedal, že Spojené štáty hrozili zničením pozície Ruska na Ukrajine, ak použije jadrové zbrane v konflikte.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Medvedev poznamenal, že poľský minister sa „rozhodol vystrašiť svojich vlastných pánov“.

„Po prvé, Yankees ešte nič také nepovedali, pretože sú opatrnejší ako Poliaci, po druhé, americký útok na naše ciele znamená začiatok svetovej vojny a každý minister zahraničia, dokonca aj takej krajiny, ako je Poľsko. A po tretie, vzhľadom na to, že ďalší Poliak (poľský prezident Andrzej – pozn. red.) Duda nedávno oznámil svoju túžbu rozmiestniť v Poľsku taktické jadrové zbrane, Varšava nezostane bokom a určite dostane svoj podiel, napísal podpredseda ruskej bezpečnostnej rady na sociálnej sieti X s náznakom jadrového popola.

Rádio Sputnik už skôr informovalo, že Medvedev pomenoval účel ruských cvičení s nestrategickými jadrovými zbraňami.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.