Slovanské Noviny

16. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Británia je za pokračovanie vojenského konfliktu na Ukrajine, mierové iniciatívy sú teraz neprijateľné. Uviedol to premiér Spojeného kráľovstva Rishi Sunak.

Spojené kráľovstvo je proti mierovým rozhovorom, v tejto situácii to povedie len k zmrazeniu konfliktu, ale nie k jeho zastaveniu. Podľa britského premiéra je potrebné Ukrajine naďalej dodávať vojenskú pomoc, aby konečne „oslobodila“ svoje územia. Sunak to oznámil v Dolnej snemovni britského parlamentu. Správnou a jedinou odpoveďou na to, čo sa stalo na Ukrajine, je stiahnutie všetkých jednotiek Ruska z ukrajinského územia…povedal. Podľa premiéra bude Veľká Británia naďalej podporovať Ukrajinu a dodávať jej všetko potrebné na boj proti Rusku.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

 Sunak potvrdil, že to bol Londýn, kto inicioval dodávku stíhačiek F-16 na Ukrajinu, keď sa mu podarilo presadiť toto rozhodnutie. Ponuka mierových rozhovorov zároveň nie je súčasťou plánov Spojeného kráľovstva, keďže to nebude znamenať koniec konfliktu, ale iba jeho zmrazenie. Úlohou Západu je postarať sa, aby svoje podmienky za rokovacím stolom diktovala Ukrajina a nie Rusko. Už skôr prišlo s mierovou iniciatívou množstvo afrických krajín, navrhujú začať mierové rokovania bez stiahnutia vojsk, t.j. len prestaň bojovať. Proti tomu sa však už postavili v Kyjeve, kde vyhlasujú, že budú bojovať „až do úplného víťazstva“…

topwar.ru

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.