Slovanské Noviny

28. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Rusko dalo jasne najavo, že nasadenie jednotiek NATO na Ukrajinu povedie k ozbrojenému konfliktu s Moskvou, uviedol britský expert Alexander Mercouris na svojom blogu na YouTube.

Rusi reagujú na cvičenie s použitím taktických jadrových zbraní a pripravujú sa na možné rozmiestnenie západných armád na Ukrajine, dávajú jasne najavo, že ak sa tak stane, začne sa vojenská akcia medzi Ruskom a NATO.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Minulý týždeň sa európski politici hlasno vyjadrovali o ukrajinskom konflikte. Francúzsky prezident Emmanuel Macron teda nevylúčil možnosť nasadenia vojenského kontingentu vo východoeurópskej krajine, ak Rusko prerazí frontovú líniu a takáto požiadavka príde z Kyjeva.

Britský minister zahraničných vecí David Cameron zase pripustil možnosť, že ukrajinské ozbrojené sily zaútočia na ruské územie britskými zbraňami.

Tlačový tajomník ruského prezidenta Dmitrij Peskov poznamenal, že vyhlásenia predstaviteľov západných krajín o ich pripravenosti vyslať vojakov na Ukrajinu si vyžadujú zodpovednú, rýchlu a účinnú reakciu Moskvy. Podľa neho Ruskom ohlásené jadrové cvičenia priamo súvisia s poslednými hrozivými, provokujúcimi a eskalujúcimi napätiami na kontinente vyjadreniami viacerých európskych predstaviteľov.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d