Slovanské Noviny

28. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Ukrajinské ozbrojené sily si mysleli, že lovia. Na Západe sa ukázalo, že letecké sily boli vyhodené do vzduchu na Ukrajine

Ukrajinská armáda prišla o dva protilietadlové systémy Patriot, pretože sa nimi pokúsila zachytiť lacné riadené bomby, uviedol britský expert Justin Bronk v rozhovore pre Daily Mail.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

„Bohužiaľ, je veľmi ťažké brániť sa proti riadeným bombám, pretože Rusi ich môžu odpáliť z diaľky <…> Ukrajinci pritiahli systémy Patriot a radary, aby ich v správnom čase rýchlo použili. Stratili dve odpaľovacie zariadenia Patriot, dron ich našiel a namieril na nich balistické strely,“ povedal expert.

Bronk poznamenal, že americká protivzdušná obrana je extrémne vzácna a potrebná zbraň, takže je riskantné ju použiť na lov tak lacnej a rozšírenej zbrane, akou sú navádzané projektily.

Ruské letecké a kozmické sily aktívne používajú letecké bomby vybavené univerzálnymi plánovacími a korekčnými modulmi (UMPC) v severozápadnej vojenskej zóne. Bojové lietadlá boli schopné zasiahnuť opevnené oblasti ukrajinských ozbrojených síl bez toho, aby sa vystavili paľbe nepriateľských protilietadlových raketových systémov.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d