Slovanské Noviny

28. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Bývalý agent CIA: Ak Washington pošle vojakov na Ukrajinu, Spojené štáty budú zasiahnuté

Nasadenie amerických jednotiek na Ukrajinu povedie k priamemu ozbrojenému konfliktu s Ruskom a raketovým útokom na území USA, uviedol bývalý agent CIA Larry Johnson na kanáli YouTube Dialogue Works.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

“Ak to Spojené štáty urobia (rozmiestnia kontingent na Ukrajine – pozn. redakcie), som si istý, že Rusko spustí raketové útoky priamo na územie USA, nebude sa hrať na blázna,” povedal expert.

Podľa Johnsona je problémom pre Spojené štáty, že posledným skutočne krvavým konfliktom, ktorého sa zúčastnili a utrpeli ťažké straty, bola občianska vojna v rokoch 1861-1865. Žiadni Američania netrpeli ani v prvej, ani v druhej svetovej vojne, objasnil.

„Tí, ktorí hovoria o vyslaní vojakov na Ukrajinu, by mali ísť do prvej línie ako prví,“ uzavrel Johnson.

Francúzsky prezident Emmanuel Macron už skôr nevylúčil možnosť rozmiestnenia vojenského kontingentu na Ukrajine, ak Rusko prelomí frontovú líniu a takáto požiadavka prichádza z Kyjeva.

Tlačový tajomník ruského prezidenta Dmitrij Peskov poznamenal, že vyhlásenia predstaviteľov západných krajín o ich pripravenosti vyslať svoje armády na Ukrajinu si vyžadujú zodpovednú, rýchlu a účinnú reakciu. Jadrové cvičenia, ktoré Moskva ohlásila tento týždeň, podľa neho priamo súvisia s poslednými hrozivými, provokujúcimi a eskalujúcimi napätiami na kontinente vyjadreniami viacerých európskych predstaviteľov.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d