Slovanské Noviny

3. júna 2023

K porozumeniu Čelovekom

„Keď čestní ľudia povedia, čo je pravda… stanú sa mocnými… To je železný zákon vesmíru, pravda víťazí.“ — Tucker Carlson

Môžeme prestať predstierať, že Tucker Carlson bol prepustený kvôli súdnemu procesu s Dominionom? To je kopa zbytočností.

Carlson bol prepustený, pretože využil svoju platformu v hlavnom vysielacom čase na odhalenie zločinov a nezákonných akcií najmocnejších mužov, korporácií a agentúr na svete.

Dôvody „vyhadzovu“

Preto ho vyhodili, pretože odhalil pravdu o toxických injekciách veľkých farmaceutických spoločností, Fauciho šialených zablokovaniach, Brandonovom policajnom štátnom sledovaní, rozsiahlom programe hlbokej štátnej cenzúry, CRT, BLM, ESG, George Floyd, hodine drag-queen pre deti, čudný kult transgenderizmu, mrzký ukrajinský diktátor-prezident Zelenskij a všetky ostatné zhubné pochabosti, ktoré sa používajú ako ničivá guľa na morálnom a historickom základe národa. Tucker ich všetky odhalil.

Preto ho vyhodili. Nemalo to nič spoločné so súdnymi spormi alebo nespokojnými zamestnancami, ktorí kňučali o „toxickom pracovnom prostredí“. Nemalo to nič spoločné ani s hodnotením alebo peniazmi.

Išlo o starostlivo vypočítanú, úzko podporovanú cielenú „vraždu“ muža – ktorý sa viac ako ktorýkoľvek iný – stal problémom pre zavrhnutú mafiu, ktorá riadi krajinu a ktorá je odhodlaná umlčať alebo zničiť každého, kto proti nim vystúpi.

Úloha mainstreamu: zmiasť, nie informovať

Nenechajte sa teda oklamať článkami v mainstreamových médiách (MSM). Sú tu na to, aby nesprávne nasmerovali a zmiatli, nie aby informovali. Dôverujte tomu, čo ste videli na vlastné oči a vedzte, že je to pravda. Tucker Carlson bol obeťou systému, ktorý už netoleruje slobodu prejavu, nestrannú kritiku ani akúkoľvek odchýlku od oficiálneho naratívu. Kto toto ešte nevie?

Koľko čitateľov si pamätá na noc, keď Tucker odvysielal časť o atentáte na JFK? Tu je krátka rekapitulácia z vynikajúceho článku od Lewa Rockwella:

V pozoruhodnom televíznom vysielaní 15. decembra 2022 Tucker Carlson vyrobil výbušnú nálož. Poukázal na to, že v rozpore so zákonom Biely dom odmieta zverejniť tisíce strán dokumentov o atentáte na Johna F. Kennedyho z 22. novembra 1963. Carlson povedal, že tieto dokumenty dokazujú účasť CIA na atentáte a že niekto v rámci vlády, ktorá sa na tieto dokumenty pozrela, sa priamo vyjadrila v tomto zmysle.

Všetko je falošné

…. Hovorili sme s niekým, kto mal prístup k týmto stále skrytým dokumentom CIA, s osobou, ktorá bola hlboko oboznámená s tým, čo obsahujú. Tejto osoby sme sa priamo opýtali: ‚Mala CIA podiel na vražde Johna F. Kennedyho, amerického prezidenta?‘ A tu je odpoveď, ktorú sme dostali doslovne. Citát: „Odpoveď je áno. Verím, že sa do toho zapojili. Je to úplne iná krajina, ako sme si mysleli. Všetko je to falošné.“ „Prečo musel byť Tucker Carlson očistený“ , Lew Rockwell

Po 60 rokoch teda konečne niekto nabral odvahu povedať pravdu v národnej televízii. To je šokujúce.

Ale koľko ľudí, ktorí videli tento segment, reagovalo rovnako ako ja? Koľko ľudí si povedalo: „Nedovolia, aby to pokračovalo, nedovolia Carlsonovi, aby svetu odhalil ich zločiny. V žiadnom prípade. Čokoľvek to stojí, toho chlapa zatvoria.“

A to je to, čo urobili, zavreli ho.

Sú veci, ktoré v Amerike nemôžete povedať, a to je jedna z nich. Nemôžete povedať, že CIA zabila Johna Kennedyho, aj keď väčšina ľudí vie, že je to pravda. Pretože nezáleží na tom, či je to pravda.

Rovnako ako je jedno, že sa to odohralo pred 60 rokmi. Stále to nemôžete povedať, pretože ľudia, ktorí vlastnia médiá – a ktorí sedia v predstavenstvách všetkých ostatných globálnych korporácií – nemajú radi, keď kritizujete organizáciu, ktorá robí ich špinavú prácu. Oni to nedovolia.

Toto je lekcia Juliana Assangea, ktorá znie: Neodhaľujte zločiny elít a – ak to urobíte – budete zdrvení. Assange toto pravidlo porušil a teraz mu hrozí doživotie v samoväzbe. Nielenže mu zničili život, ale ho aj predviedli pred svetové médiá, aby z neho urobili príklad. A správa, ktorú sa snažia poslať, je táto: „Pobavte sa s nami a my vás oklameme.“ To je posolstvo.

Teraz je to na Tuckerovi, ktorý je ešte viac urážaný za jeho nočné útoky na rovnakú skupinu maklérov. Čo si myslíte, že pre neho majú pripravené? Ťažko povedať, ale päsťami sa nechystajú, to je isté.

Odstránený, ale držaný a umlčaný

Stojí za zmienku, že podľa niektorých správ nebol Carlson výslovne prepustený. Vedeli ste, že?

Podľa bývalej moderátorky Fox Megyn Kellyovej, Carlson nemôže slobodne vyjednávať s inými potenciálnymi zamestnávateľmi, pretože je stále technicky pod zmluvou s Foxom. Pozrite si túto reklamu z webovej stránky Red State:

Existuje správa z 19FortyFive od Johna Rossamonda, že Tucker Carlson im napísal: „Stále som zamestnaný vo Foxe,“ že ho neprepustili. Teraz nevidíme nikoho iného, ​​kto by o tom informoval, takže túto správu spájame s touto výhradou. Táto správa sa však zhoduje s tým, čo povedal Kelly. 19FortyFive tiež povedal, že Carlson nevysvetlil dôvod rozchodu, presne ako povedal Kelly.

Ak je to všetko pravda, potom, ako hovorí Kelly, Fox musí čo najskôr prepustiť Carlsona zo zmluvy, aby mal voľný hlas, aby mohol robiť svoju prácu. Ale momentálne je to znepokojujúce, či to znamená, že prestal využívať ďalšie príležitosti a je účinne umlčaný.“ ( „Megyn Kelly dáva dôležité informácie o odchode Tuckera, blog hlási text od Tuckera“ , červený štát)

Zdá sa, že Kelly ignoruje, že „umlčanie“ Carlsona bolo prvoradým cieľom od začiatku. Skutočnosť, že je stále pod zmluvou, jednoducho uľahčuje jeho nepriateľom kontrolu a cenzúru .

Mnohí čitatelia si všimli, že Carlson nezverejnil ďalšie video na svojom účte na Twitteri od minulotýždňového 2-minútového trháku, ktorý mal viac ako 70 miliónov videní. To pravdepodobne znamená, že mu jeho právnik odporučil, že čokoľvek, čo vyprodukuje, bude považované za porušenie jeho zmluvy s Foxom. Inými slovami, udržať Tuckera na výplatnej listine môže byť najefektívnejším spôsobom, ako ho umlčať, čo je presne to, čo chcú.

Na úplne inú tému: Zdá sa, že existuje rozšírená zhoda, že Rupert Murdoch sa priamo podieľal na odstránení Carlsona.

Cenzúrno-priemyselný komplexv v akcii

Ale – podľa môjho názoru – sa to zdá byť veľmi nepravdepodobné. Murdoch pravdepodobne vedel, že dopady ukončenia Carlsona by boli zničujúce pre hodnotenie aj značku Fox.

Preto sa rozhodnutiu (asi) vyhýbal tak dlho, ako sa len dalo. Ale skúste si predstaviť, pod akým obrovským tlakom musel byť zo strany svojich kolegov oligarchov, ako aj početných hlbokých štátnych agentúr, ktoré sa zlúčili do – čo Matt Taibbi nazýva – „Censorship-Industrial Complex“.

Miliardárski globalisti a ich vládne aktíva Carlsonom pohŕdajú a jeho racionálnu, laserom ostrú analýzu považujú za vážnu hrozbu pre ich širší spoločenský projekt. Preto sa vrhli na Murdocha ako záplava rakiet hľadajúcich teplo, ktoré prinútili váhajúceho magnáta nakoniec hodiť uterák.

Ešte raz – toto je len môj názor –, ale myslím si, že je oveľa pravdepodobnejšie, že Murdoch „upadol“ namiesto toho, aby hodil svoju superstar v hlavnom vysielacom čase pod autobus.

Je tu aj ďalší vývoj, ktorý predchádzal Tuckerovmu incidentu a ktorý mohol mať nejaký vplyv na konečný výsledok, to znamená, že obrovská súkromná

investičná spoločnosť Blackrock kúpila značný podiel Foxu len dva mesiace predtým, ako Carlson dostal svoju výpoveď.

Tu je kopček z článku na Nasdaq: Fintel uvádza, že BlackRock podal 13G/A formulár s SEC, v ktorom zverejnil vlastníctvo 45,74 miliónov akcií Fox Corporation, trieda A (FOXA). To predstavuje 15,1 % spoločnosti.

Vo svojom predchádzajúcom podaní z 27. januára 2022 vykázali 39,87 mil. akcií a 12,40 % spoločnosti, nárast akcií o 14,75 % a zvýšenie celkového vlastníctva o 2,70 % (vypočítané ako súčasné – predchádzajúce percentuálne vlastníctvo). BlackRock zvyšuje pozíciu v Fox Corporation , Nasdaq.

Blackrock a jeho proxy

Uvidím, či som to pochopil správne: „Liberálny“ PE goliáš Blackrock začiatkom februára kúpi 15 % podiel v uber-konzervatívnej Fox News a o 3 mesiace neskôr dostane najjasnejšia hviezda siete svoje „vychádzkové noviny“. Neznie to trochu podozrivo?

Toto je príznačné pre Blackrockovo použitie proxy (systému) na získanie toho, čo chcú. Larry Fink, generálny riaditeľ BLK, je známy tým, že nútil hlavy štátov a generálnych riaditeľov plniť jeho príkazy, pričom sa skrýval za dymovou clonou: „Som len chlap, ktorý vo vašom mene investuje váš ťažko zarobený kapitál pre dobro ľudstva. ‚ Toto je nejaká prvotriedna blbosť AA.

Blackrock je hlavná dcérska spoločnosť Davosu v oblasti C-Suites S&P 500, ako aj Euro STOXXX 50 Môže si tiež zmeniť svoje krstné meno na Don, ale mimo Queensu sú s tým nejaké etnické problémy.“ „Tucker, Blackrock a SIFI dvojkrok“ , Lew Rockwell)

Myslím, že Luongo tu niečo chystá. Blackrockov podiel v Fox nemusí mať nič spoločné s vyhliadkami Fox na budúce zisky. Namiesto toho by to mohla byť priama mocenská hra zameraná na elimináciu najpresvedčivejšieho amerického kritika veľkých farmaceutických spoločností, korporátnych nekalých praktík a tyranskej globalistickej agendy.

Blízkosť kúpy Blackrock by mala prinajmenšom podnietiť dôkladné preskúmanie možného prepojenia medzi obrovskými monolitmi z Wall Street a otvorenými kritikmi systému. Ale aj keď je nezávislá sonda určite opodstatnená, nezadržiavam dych.

Nie je možné pochopiť, čo sa stalo Tuckerovi Carlsonovi, bez toho, aby sme mali nejaké znalosti o tom, ako veci v skutočnosti fungujú. Našťastie novinár Matt Taibbi vysvetlil veľa z toho, čo sa teraz deje, prostredníctvom svojej práce na Twitter Files, ktorá ukazuje, ako koncentrácia bohatstva a vplyvu splodila rozsiahlu informačnú maticu, ktorá ohrozuje slobodu prejavu a zároveň posilňuje moc miliardárskych elít. . Tu je krátky úryvok z dielu od Taibbiho:

….príbeh #TwitterFiles…. je skutočný príbeh kolapsu dôvery verejnosti v odborníkov a inštitúcie a o tom, ako títo experti udreli späť tým, že sa pokúsili spojiť svoj zostávajúci vplyv do politického monopolu.

Reportéri z #TwitterFiles ako Michael Shellenberger a ja som až do neskoršej časti projektu nevedeli veľmi dobre, na čo sme sa pozerali. Tento väčší príbeh bol o novom type mechanizmu politickej kontroly , ktorý pred desiatimi rokmi v skutočnosti neexistoval. V rámci prípravy na svedectvo pred snemovňou v marci mu Shellenberger dal názov: Cenzorsko-priemyselný komplex ….

Vtedy sme tomu nerozumeli, ale tretia, štvrtá a piata časť #TwitterFiles… poslúžila ako úvod pre nás všetkých k hlavným zložkám obrovskej novej byrokracie verejno-súkromnej reči, ktorá sa zdalo , bola založená v Spojených štátoch, ale mala jednoznačne globálny rozsah… cenzúrny priemyselný komplex, ktorý…

Kombinuje zavedené metódy psychologickej manipulácie… s vysoko sofistikovanými nástrojmi z informatiky, vrátane umelej inteligencie.

Lídri (cenzúrno-priemyselného komplexu) komplexu sú poháňaní strachom, že internet a platformy sociálnych médií posilňujú populistické, alternatívne a okrajové osobnosti a názory, ktoré považujú za destabilizujúce…

Základným konceptom je prílišná demokracia a sloboda vedie k nešťastiu , a keďže túžbu po týchto veciach nemožno potlačiť naraz, ale namiesto toho sa musí v každom človeku stále znova a donekonečna tlmiť, táto práca si vyžaduje obrovské investície, a gigantickú byrokraciu, ktorá tomu zodpovedá.“ „Správa o cenzúrno-priemyselnom komplexe, Matt Taibbi, Racket News

Zrátané a podčiarknuté:

Zlúčenie verejnej a súkromnej moci už prebehlo a prejavuje sa odstránením všetkých kritikov novovytvoreného systému.

Stručne povedané, Tuckera nevyhodilo vedenie Fox News, ale nový príšer v oblasti rečovej polície, ktorý sa zvalil na Murdocha ako roj sršňov, ktorý ho prinútil urobiť rozhodnutie, ktoré by inak pravdepodobne neurobil.

Útočná informačná vojna s otvoreným koncom

Podobný názor uvádza Patrick Lawrence vo svojej nedávnej recenzii knihy Jacoba Seigela Sprievodca porozumením podvodu storočia Tu je úryvok z autorovho diela:

Prezident Barack Obama sa v posledných dňoch v úrade rozhodol nasmerovať krajinu na nový kurz“…(V) roku 2016 podpísal zákon o boji proti zahraničnej propagande a dezinformáciám, ktorý použil jazyk obrany vlasti útočná informačná vojna s otvoreným koncom“. ….

Nemalo ísť len o „celovládny“ podnik: išlo o „celú spoločnosť“, čo znamená, že všetky hranice medzi verejným a súkromným sektorom budú vymazané a bude ovládnuté srdce a myseľ každého Američana.

Teraz už chápeme, ako ľahko sa naše verejné inštitúcie zapojili do tejto dobrej veci. Patrili k nim, samozrejme, Big Tech a národný bezpečnostný aparát, ako aj orgány činné v trestnom konaní – ministerstvo spravodlivosti a Federálny úrad pre vyšetrovanie – think-tanky, univerzity, mimovládne organizácie a médiá. „Americká tlač,“ píše (Jacob) Siegel, „bola vydutá do tej miery, že by ju americké bezpečnostné agentúry a stranícki agenti mohli nosiť ako bábku.

Existovali aj rôzni samozvaní strážcovia „internetovej slobody“, ktorých spoločným cieľom bolo potlačiť všetky formy nesúhlasu tým, že sa ubezpečili, že nič také neprežije ich úsilie….

„V Amerike sa formuje niečo monštruózne,“ píše Siegel…

Vzniká nová forma vlády

„To, čo vzniká, je nová forma vlády a spoločenskej organizácie, ktorá je taká odlišná od liberálnej demokracie v polovici 20. storočia, akou bola raná americká republika od britského monarchizmu, z ktorého vyrástla a nakoniec ho nahradila.

Štát organizovaný na princípe, že existuje na ochranu suverénnych práv jednotlivcov, je nahradený digitálnym leviatanom, ktorý ovláda moc prostredníctvom nepriehľadných algoritmov a manipulácie s digitálnymi rojmi . Podobá sa to na čínsky systém sociálneho kreditu a štátnej kontroly jednou stranou , no aj to postráda výrazne americký a prozreteľný charakter kontrolného systému. Doposiaľ najsilnejšia demolácia ruskej brány“ , Patrick Lawrence, Consortium News

Ako nám tieto úryvky pomáhajú pochopiť, čo sa stalo Tuckerovi Carlsonovi?

Ak bol Carlson prepustený Murdochom za jeho údajnú účasť na dohode Dominion, je to úplne iné, ako keby bol obeťou vznikajúcej byrokracie rečovej polície, ktorá je hlboko zakorenená vo vláde a ktorá sa snaží svojvoľne obmedzovať, aké názory sú prípustné. neprípustné . Ak je pravda to druhé, potom môžeme predpokladať, že Carlsonovo ukončenie má širší význam pre každého, kto dnes žije v Spojených štátoch.

Znamená to, že v štáte bol tajne zostavený rozľahlý nový systém, ktorý je výslovne navrhnutý tak, aby ukončil slobodu prejavu, ako ju poznáme, a uhasil posledný záblesk osobnej slobody v Amerike .

Preto potrebujeme vedieť, ktorí ľudia alebo organizácie boli za vyhodením Tuckera Carlsona.

Michael Whitney

O autorovi: Michael Whitney je uznávaný geopolitický a sociálny analytik so sídlom v štáte Washington. Svoju kariéru ako nezávislý občiansky novinár začal v roku 2002 so záväzkom k poctivej žurnalistike, sociálnej spravodlivosti a svetovému mieru. Je vedeckým pracovníkom Centra pre výskum globalizácie (CRG).

Tento článok bol pôvodne publikovaný na The Unz Review .

6. máj 2023 06:05

obr.nižšie: úspešnosť sledovanosti Tuckera Carlsona

 

globalresearch/skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

 • … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  Toto je dôležité vedieť. Objavilo sa tu Rímske právo. Prečo… Pretože, keď je deň Svaroga, máme mier (MIR), keď je noc Svaroga je RIM, A keď je...
 • Obrátenie k RODu.

  Obrátenie k RODu.

  “Sláva Rodu” sú slová, ktoré veľmi často používam. Sláva RODu. So Slávou RODu to všetko ide. S LÁVOU RODu, chápete, čo myslím, LÁVA. S LÁVOU. Keď s...
 • MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  V našej národnej duchovnej tradícii sa od nepamäti pripisoval Slovu osobitý význam, ako pre život jedinca, tak aj pre život národa. Tento vzťah k Slovu pramení u...
 • Večne Živý Strom

  Večne Živý Strom

  Medzi Tatrami a Dunajom vyrástol jeden veličizný strom. Korene jeho ťahajú sa na tri strany žulami Karpatov. Víly a Rusalky kropievali ho každý deň, no nebolo mu to dosť...
 • My všetci sme jeden celok.

  My všetci sme jeden celok.

  Všetci vieme, že existujú hodnoty materiálne a hodnoty nebeské. Nebeské hodnoty sa nedajú kúpiť. To je nemožné. Ale paraziti vymysleli ako ich predať. Ako predať Svedomie, ako...
 • Vnútro Človeka

  Vnútro Človeka

  Každý človek sa niekedy nachádza pod ťarchou krivdy. Krivda na krivde preložená krivdou. Proste taká fáza života sa spustila z nejakého dôvodu v živote človeka. A človek...
 • Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Ako tajomne znie tento Hostinského text: Slovo úprimnô znie i k tebe, ľudu slovenský! Svet ťa haní, že v baniach kopeš, na poli mozolíš, na dvore dobytok...
 • Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Starú vieronauku Slovenskú tvoria tri pranázory Slovenov:1. Pranázor na SVET2. Pranázor na BOŽSTVO3. Pranázor na ČLOVEKA Štruktúra náuky odzrkadľuje realitu bytia z pohľadu Človeka.1. Pranázor na svet...
 • Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Tri kľúče otvárajú nám svätyňu vieronauky starobylých Slovenov. Prvým kľúčom vstupujeme do chrámu, kde na sklepení, na stĺpoch, oblokoch, po stenách a dverách zobrazenú vidíš celú oblohu nebeskú...
 • ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  Aby sme pochopili koncepciu jednotného riadenia sveta, na základe existujúcich pravidiel (tovarovo – peňažných a tovarovo – ekonomických vzťahov medzi subjektami a územiami), je potrebné poznamenať, že...
 • Globalisti a My – Človekovia

  Globalisti a My – Človekovia

  Človekom je možné manipulovať pomocou klamstva. To je známy fakt. Známy je hlavne tým, ktorí vytvorili tento inštrument manipulácie. Na tom je postavený celý systém. Tento systém...
 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa tu...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty.  To, že sa...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek. Keby človek vedel, kto je, žil by svoj život úplne inak. No nevie. Žije v nevedomosti, bez vedomia toho, kto je. Žije sám za seba, bohužiaľ...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a dobrovoľne. Veľa ľudí už o tom...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: