Slovanské Noviny

13. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Slováci chcú mier. Teda nie všetci. Za tých, ktorí áno, aj keď to pre našich „demokratov znamená, že sú vojnoví štváči,“ (áno, tí, čo volajú po mieri) sa na pôde parlamentu postavil podpredseda najsilnejšej opozičnej strany Smer-SD Ľuboš Blaha. Oprel sa najmä do členov SaSky, ktorí okrem iného, nedávno napísali otvorený list francúzskemu prezidentovi Macronovi a vysvetľovali mu históriu..

Blaha si podal koaličných politikov

Ako nás oslobodila Amerika a nie Sovietsky zväz a aký sme my suverénny štát, ktorý nie je vo vazalstve USA, robíme to, lebo chceme..

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Slováci chcú mier

Hovorí Ľuboš Blaha a poznamenáva, že aj nežiť v chudobe. Kým NR SR rieši, či je Rusko teroristický štát, „rohlík stojí dvakrát viac ako pred mesiacom a maslo tiež.“ O tom, ako dobre Hegerova vláda „poriešila“ mestá a obce, si môžete prečítať tu.

„Detinsky kopete do Ruska a myslíte si, že sa vás asi Putin zľakne. Vykrikujete o vojne, ale nehovoríte o mieri, “ prihovoril sa Dostálovi s Osuským. Ktorí si boli pred pár dňami pripomenúť na Slavíne Ukrajincov, ktorí nás oslobodili.

Ostatní padlí Sovieti, si zrejme žiadnu úctu nezaslúžia. Síce za nás položili životy. Obaja spomínaní tam boli spolu s Iniciatívou Mier Ukrajine, ktorá napríklad žiada, aby z Banskej Bystrice zmizol pamätník, prejav úcty obetiam 2. sv. vojny.

Osuského etnické čistky

Ľuboš Blaha Osuského skritizoval za jeho agresívne prejavy proti Rusku. Ktoré sa netýkajú len Putina. Ale podľa princípu kolektívnej viny, z pohľadu našich „demokratov,“ všetkých Rusov.

„Toto tu robil v minulosti Hitler. Vy žiadate potrestať ruských športovcov, žiadate trestať Rusov. Každý, kto je etnický Rus ma podľa vás trpieť. Lebo si to zaslúži. Ako si to zaslúžila Daria Duginová. Spamätajte sa človeče!“ rozohnil sa podpredseda Smeru. 

„Vrieskate o fašistoch, čo iné ako fašizmus je podľa vás, keď chcete trestať každého Rusa len na základe jeho príslušnosti k ruskému národu? Rovnakou rusofóbiou trpel aj Hitler. Princíp kolektívnej viny, cenzúra, znevažovanie iných názorov aké prezentujete vy, to je tá vaša demokracia?“ uzavrel Blaha s dovetkom, že najväčšiu nenávisť šíria práve takto zmýšľajúci ľudia. 

Zdroj: TOP z NR SR

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.