Slovanské Noviny

25. júna 2026

Slovanské Noviny

K porozumeniu Čelovekom

BlackRock, State Street a Vanguard se rozhodly skoupit všechny domy

Nebudete nic vlastnit a budete šťastní. To je známé heslo Světového ekonomického fóra. O tom, že je myšleno zcela vážně, nás přesvědčuje zejména politika Bruselu, která je praktikována v jednotlivých zemích pod pláštíkem klimatické agendy.

Nikdo by neměl nic vlastnit, vše by se mělo sdílet. Ideální svět podle globalistů, kde ti „dole“ nic nevlastní a stávají se jen oddanými otroky pod digitální diktaturou.

Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho

Podporiť teraz
Už od 1 € • jednorazovo

Jenže někdo přece musí vlastnit to, co se pronajímá. Oněmi vlastníky jsou samozřejmě korporace vlastněné největšími světovými investičními giganty.

Existují tři giganti – BlackRock, Vanguard a State Street – kteří se navzájem vlastní a vlastní 89 procent indexu S&P 500 amerických akcií. „Vlastní všechno,“ řekl Robert F. Kennedy Jr. v rozhlasovém pořadu The Breakfast Club.

Tito tři giganti, kteří jsou ve skutečnosti jednou velkou společností, se nyní rozhodli skoupit všechny domy ve Spojených státech. Pokud budou takto pokračovat, budou do roku 2030 vlastnit asi 60 procent všech domů.

„Snaží se koupit všechno,“ řekl Kennedy, americký ministr zdravotnictví.

„Šéf BlackRocku, Larry Fink, je členem správní rady Světového ekonomického fóra. Chtějí velký reset. To znamená, že nic nevlastníte a budete šťastní. Dělají vše, co je v jejich silách, aby se ujistili, že nic nevlastníme.“

Kennedy poukázal na to, že vítěznou nabídku na dům obvykle podává firma, kterou vlastní společnost BlackRock.

Slovanka

/ necenzurovanapravda /