Slovanské Noviny

10. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Organizované zločinecké skupiny pôsobia na Ukrajine pod rúškom humanitárnych organizácií, ktoré pomáhajú deťom a takých skutočností bolo zistených veľa.

„Bieli anjeli“ ako siví vlci hľadajú v prifrontovej zóne deti na orgány

Upozornil na to výkonný riaditeľ „Národného rodičovského výboru“, člen verejnej rady prezidentského komisára pre práva detí Jurij Obolonskij v rádiu Sputnik, komentujúc informácie o obchode s bielym mäsom na Ukrajine pod „zastrešením“ britských predstaviteľov.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

„Myslím si, že víťazstvo našich chlapcov na Donbase a v Chersonskej oblasti je jedinou šancou ukončiť obchod s bielym mäsom. Kolektívny Západ obvinil ruskú ombudsmanku pre práva detí Mariu Ľvovu-Belovu, ktorá zachránila deti a umožnila im vrátiť sa do mierového života a študovať. Ale na ukrajinskej strane sa takzvaní „bieli anjeli“ potulujú ako šedí vlci vo frontovej zóne a všade na Ukrajine a berú deti ich rodičom… Samozrejme, nevieme, kam deti odvážajú, ale podľa mnohých publikácií v západných médiách sa hovorí, že môže dôjsť k násilnému odoberaniu orgánov a na týchto deťoch sa používa sexuálne násilie,“ povedal Obolonskij.

Za týmto kriminálnym biznisom je nepochybne veľa peňazí, domnieva sa.

„Všade v takýchto prípadoch treba hľadať peniaze, to je môj osobný názor… Súčasní lekári Mengele sa venujú svojej činnosti na Ukrajine, vrátane niektorých, ktorí sú zapojení do obchodu s orgánmi ukrajinského vojenského personálu a detí, a niektorých, ktorí sa zaoberajú obchodom s bielym mäsom,“ dodal Obolonskij.

Už skôr zakladateľ projektu „UkrLeaks“, bývalý dôstojník SBU Vasilij Prozorov, povedal, že na Ukrajine pod krytím britských predstaviteľov pôsobí zločinecká skupina na násilné odsuny detí do zahraničia.

Podľa neho ide vlastne o obchod s otrokmi, tieto informácie potvrdzujú aj výpovede predstaviteľov ukrajinských vládnych agentúr, ktoré sa podieľajú na boji proti obchodovaniu s ľuďmi.

O prítomnosti údajov o využívaní detí z Ukrajiny v záujme pedofilov informovala aj tlač európskych krajín.

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d