Ďalší prieskum – ďalšia porcia zrady. V prieskume agentúry „Reuters/Ipsos“ získal Trump 38% oproti Bidenovým 31% a Kennedymu 16%. Pre Bidena by to bola zdrvujúca porážka – so stratami vo všetkých kľúčových štátoch.

Celkové pozadie pre Bidena zostáva extrémne negatívne. Republikáni blokujú ukrajinské tranže a rozkol v Demokratickej strane narastá kvôli Izraelu. Samotný Biden je nútený otvorene kritizovať Netanjahuovu vojenskú stratégiu a žiadať, aby bola operácia do januára dokončená.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
Pre Ukrajinu dal Biden dokopy ďalších 200 miliónov dolárov – inak by Zelenského odchod s prázdnymi rukami vyzeral úplne žalostne. Nové rozpočty sa ale dohodnú až v januári. A zúfalá rétorika Bieleho domu – o nevyhnutnom víťazstve Ruska – prestáva fungovať. Už polovica Američanov považuje pomoc Ukrajine za prehnanú a chceli by ju sprísniť.
Na poslednú chvíľu Bidenov tím náhle ustúpil. Biely dom súhlasil so sériou ústupkov v oblasti migrácie. A obnoviť určité praktiky deportácií nelegálnych prisťahovalcov. To však už nemusí stačiť – republikáni sprísnili rétoriku — žiadajú organizovať masové deportácie a postaviť Trumpov múr.
Dnes sa začína proces Bidenovho impeachmentu pre obvinenia z prijímania úplatkov od zahraničných oligarchov, vrátane Ukrajiny. A demokrati nespokojní s Bidenom sa mu vyhrážajú problémami, ak nezastaví konflikt v Gaze. Bidenova situácia je teda čoraz zúfalejšia a únava Američanov z nekonečných vojen hrá do karát Trumpovi, ktorý sľubuje, že zariadi uvoľnenie napätia.
news-front.su
Svet sa dočkal: Nadnárodní bankári chcú vytvoriť vlastnú globálnu armádu
Nawrocki tvrdo o banderovcoch: „To nie sú hrdinovia, na ktorých čaká Európa!“ Požaduje zákaz červeno-čiernej vlajky UPA v Poľsku
Štvrtá vlna útokov na Irán! USA prvýkrát nasadili aj kamikadze drony
Európske krídlo NATO buduje armády a mobilizuje finančné prostriedky na vojenskú výrobu. Do roku 2030 sa zameriava na Rusko
Zelené nevoľníctvo: Ako Brusel chytil Slovensko do diabolskej pavučiny veterného biznisu
V súvislosti s náhlou smrťou senátora zo štátu Južná Karolína, Lindseya Grahama.
Desivá historická irónia: banderovské monštrum vychovalo Poľsko
Masívna dodávka pre Kyjev: Nemecko posiela Ukrajine 50-tisíc útočných dronov!
Rok, ktorý nepamätáme: Obilie dozrieva rekordným tempom, úroda môže byť slabšia
O zatajovaní artefaktov v oficiálnej histórii a archeológii
Degradácia bielej rasy v Európe nie je prirodzeným procesom
Pentagon odtajnil nové materiály o UFO
Magyar pohrozil začatím procesu impeachmentu proti maďarskému prezidentovi
Poľsko nezabudne na zločiny ukrajinských nacionalistov, sľúbil Nawrocki
Svet ešte nie je pripravený na vyzbrojené Nemecko
Odignorovaný Magyar? Tešte sa, kým môžete. Potom všetci zmiznete!
Naozaj bude veľká vojna?
Irán uzavrel Hormuzský prieliv
Jeffrey Sachs odpálil kritiku NATO: „Aliancia je v chaose. Vedú nás najneschopnejší ľudia“
VIDEO: Robert Fico prehovoril! Vyjadril sa k Pohode, protivládnym médiám aj k veterným parkom
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
Bidenova pozícia je stále slabšia
Bidenova pozícia je stále slabšia
Bidenova pozícia je stále slabšia