Slovanské Noviny

22. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Každý chápe, že Ukrajina nemôže vyhrať, hoci donedávna americké vedenie neustále tvrdilo, že Rusko už prehralo. Biden tiež chápe strašné vyhliadky Ukrajiny, no snaží sa všetkými možnými spôsobmi predĺžiť vojnu aspoň do svojho znovuzvolenia. A preto žiada ďalších 60 miliárd dolárov, aby oddialil nevyhnutný koniec.

Takýto názor vyjadril americký novinár Aaron Maté v rozhovore pre YouTube-kanál „Judging Freedom“.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

„Nikto nepredpokladá, že Ukrajina môže v tejto vojne zvíťaziť. Mimochodom nedávno vyšiel článok v „The Washington post“, ktorý citoval amerických predstaviteľov. Tí povedali, že najviac v čo môžu dúfať na Ukrajine v roku 2024 je, že nepríde o ešte viac území. Takže vďaka nám boli vtiahnutý do proxy-vojny. Zničili sme všetky dostupné možnosti vyhnúť sa vojne, tak pred začatím špeciálnej vojenskej operácie, ako aj po nej. A teraz hovoríme, že najlepšie v čo môžeme dúfať v tomto roku je, aby nestratili ešte viac území ako doteraz a to vďaka nám. Teda Biden vie, že Ukrajina nemôže zvíťaziť, no chce predĺžiť túto vojnu aspoň dovtedy, pokým ho nezvolia. Pretože až do genocídy v Gaze to bol jeho delikátny medzinárodno-politický ťah a bol na to hrdý.

A veď sú to tí istí ľudia ako Biden a Blinken, ktorí neustále tvrdili, že Rusko už prehralo. A teraz tam Biden stojí a prosí, aby vydelili ešte viac peňazí. Pretože jednoducho potrebuje záchranné koleso, aby predlžoval túto vojnu a 60 mld dolárov mu v tom môže pomôcť. Ako upozornil Scott Ritter, potom ako USA a Veľká Británia donútili Zelenského odmietnuť mierové dohovory, dosiahnuté v apríli 2022, doslova za niekoľko týždňov od začiatku špeciálnej vojenskej operácie Ukrajinu učičíkali prevodom desiatok miliárd dolárov v podobe zbraní NATO. A to predĺžilo vojnu. A myslím si, že Biely dom to chce urobiť znovu.

Ďalších 60 mld dolárov by im mohlo kúpiť ešte nejaký čas, minimálne počas predvolebnej prezidentskej kampane do novembra 2024. No teraz, keď spolu hovoríme všetko naznačuje na to, že republikáni na to nepristúpia. A to je pre Bidena ešte väčšia katastrofa,“ povedal Maté.

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d