Slovanské Noviny

23. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

To, čo sa deje s Európou a svetom nie je normálne. Vyzerá to tak, že všetko, čo nie je normálne má priestor na úkor normálneho.

A čím je to dekadentnejšie, zvrhlé a odporné, tým je ten verejný priestor väčší.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Pohár parádne preteká už dlhú dobu. Akoby NIEKTO cielene a vytrvalo ničil základy ľudstva cez duše ľudí a prznenie každej peknej myšlienky a podujatia.

NIČITELIA SÚ DOSLOVA VŠADE.

A pracujú tak, že sa ani nestačíme diviť, odkiaľ príde ich úder, na čo nám zase siahnu, čo pošpinia, čo nám zoberú.

Len niekoľko príkladov: Ako hotovú vec sme sa dozvedeli, že olympijský oheň bude niesť na otváracom ceremoniáli v Paríži drag queen, čo je vlastne muž, prezlečený za ženu.

A aby nikto ani necekol proti, starostka Paríža už podala trestné oznámenie na prvého, kto to kritizoval.

Toto má byť, prosím vás, čo ?! Čo má toto s myšlienkou olympijských hier? Základnými myšlienkami olympiády vždy hádam boli : šport, zdravie, rozvoj tela a ducha a mierová spolupráca medzi národmi.

Čo symbolizuje muž, ktorý zo seba urobí karikatúru ženy?

Mňa ako ženu celé tieto drag queen a podobné hrátky na ženy vyslovene urážajú. Áno urážajú.

Oni totiž ženy len napodobňujú a napodobňujú v takom posmešnom prevedení – pre nich je žena len nejaká bytosť zmachlovaná pod obraz boží so zvýraznením sexuálnych znakov.

Je to KARIKATÚRA ŽENY. A to ma uráža! A kašlem im zvysoka na ich pocity. Ja mám tiež právo na pocity. Nielen ONI. Z akého dôvodu má byť TOTO spájané s olympijskými hrami ?!

Podobným príkladom je súťaž Eurovízia

Ja si ju ešte pamätám ako skutočnú súťaž piesní, kde sa prezentovali umelci tým najlepším, čo krajiny mali.

Postupne sa z nej vytrácalo umenie na úkor politiky. Už nevyhrávali najlepší, ale politicky preferovaní umelci, či krajiny. No to, čo sa deje v tomto roku na Eurovízii už nemá nič spoločné ani s umením, ani so zdravým rozumom.

Znovu vraj umelkyňa z drag queen, ktorá vystupuje s posolstvom satanizmu. No jedným slovom hnus! Úplne vážne sa chcem opýtať: Z akého dôvodu sme povinní toto trpieť?

Z akého dôvodu sa svet stáva zariadením na psychoterapiu menšej časti jednotlivcov, ktorí považujú za potrebné svoje zmýšľanie nanucovať väčšine ?!

Dokedy budeme nechať ničiť náš normálne svet tzv. progresívcami, ktorí si myslia, že majú patent na rozum a morálku?

Samozrejme, že len v tom prípade, ak je to v duchu ich chorých predstáv. To, že sa zameriavajú predovšetkým na mladých, nie je náhoda.

Potrebujú si vychovať nových ľudí

Úplne jednoducho povedané takých, ktorí sa budú zaoberať hlavne tým, aké majú pohlavie, že im pritom unikne, kam smeruje spoločnosť, v ktorej žijú a nebudú sa miešať VLÁDCOM do vládnutia.

Budú sa toľko zaoberať tým, čo majú medzi nohami, až im unikne, že v hlave majú prázdno…

A to je podľa mňa ten hlavný cieľ všetkých týchto snáh zaviesť nenormálnosť ako normu. Príkladom, ohlupovania mladých sa stala bohužiaľ aj Prešovská univerzita. Nielen mňa, ale hlavne ministerstvo školstva by malo zaujímať, z akého dôvodu sa na tejto štátom podporovanej vysokej škole organizujú LGBT eventy.

Čo tu už totálne všetci osprosteli?!

Je na čase sa konečne zobudiť z toho strachu a poslušnosti. Dokedy sa budeme pasívne pozerať na to, ako nám ničí náš svet hŕstka bláznov ?! Aj toto by mali byť dôvody, prečo ísť voliť 8.6. zástupcov do európskeho parlamentu.

SPOLOČNE OCHRÁNIME NORMÁLNY SVET!

Anna Belousovová/skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d