Tak ako sa dalo čakať, prezident SR Peter Pellegrini nevypíše referendum za zrušenie protiruských sankcií. Kto čakal iné, je naivný.

Tiež nebolo žiadnym prekvapením, že pri odôvodnení svojho rozhodnutia sa snažil presmerovať výhybku prípadných negatívnych reakcií na predsedu vlády SR Roberta Fica. Popravde mal aj pravdu.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
Prečo by si to mal „zlíznuť“ za všetkých, keď je pravda, že sankcie ( t.j. každý ďalší balík) musia byť prijaté jednohlasne a teda by stačilo, keby predseda vlády Robert Fico, resp. iný ním, či vládou poverený zástupca by hlasoval proti.
Ale vtip je v tom, že oni to nerobia! A tak sú ďalšie a ďalšie balíky sankcií sú prijímané jednohlasne. Dokonca táto vláda (!) prijala zákon, že porušenie týchto sankcií bude onedlho trestný čin!
Ešte raz pre nechápavých: Zákon navrhla a prijala táto vládna koalícia v dojemnej zhode s opozíciou.
A záver ? Robia si z vás ( nás) bláznov. To, že Danko bude teraz vyskakovať pred kamerami, aký je šokovaný z rozhodnutia prezidenta, to je len taký koaličný folklór.
Som veľmi sklamaná. Už mám niekedy dojem, že rozdiel medzi touto vládou a vládou progresívnych liberálov je asi len v tom, že nám tu po uliciach nepobehujú rôzni úchyláci s rôznofarebnými vlajkami a holými „orgánmi“. Trochu málo na moje očakávania…
Anna Belousovová
skspravy
Svet sa dočkal: Nadnárodní bankári chcú vytvoriť vlastnú globálnu armádu
Nawrocki tvrdo o banderovcoch: „To nie sú hrdinovia, na ktorých čaká Európa!“ Požaduje zákaz červeno-čiernej vlajky UPA v Poľsku
Štvrtá vlna útokov na Irán! USA prvýkrát nasadili aj kamikadze drony
Európske krídlo NATO buduje armády a mobilizuje finančné prostriedky na vojenskú výrobu. Do roku 2030 sa zameriava na Rusko
Zelené nevoľníctvo: Ako Brusel chytil Slovensko do diabolskej pavučiny veterného biznisu
V súvislosti s náhlou smrťou senátora zo štátu Južná Karolína, Lindseya Grahama.
Desivá historická irónia: banderovské monštrum vychovalo Poľsko
Masívna dodávka pre Kyjev: Nemecko posiela Ukrajine 50-tisíc útočných dronov!
Rok, ktorý nepamätáme: Obilie dozrieva rekordným tempom, úroda môže byť slabšia
O zatajovaní artefaktov v oficiálnej histórii a archeológii
Degradácia bielej rasy v Európe nie je prirodzeným procesom
Pentagon odtajnil nové materiály o UFO
Magyar pohrozil začatím procesu impeachmentu proti maďarskému prezidentovi
Poľsko nezabudne na zločiny ukrajinských nacionalistov, sľúbil Nawrocki
Svet ešte nie je pripravený na vyzbrojené Nemecko
Odignorovaný Magyar? Tešte sa, kým môžete. Potom všetci zmiznete!
Naozaj bude veľká vojna?
Irán uzavrel Hormuzský prieliv
Jeffrey Sachs odpálil kritiku NATO: „Aliancia je v chaose. Vedú nás najneschopnejší ľudia“
VIDEO: Robert Fico prehovoril! Vyjadril sa k Pohode, protivládnym médiám aj k veterným parkom
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
Belousovová: Koaličný folklór okolo sankcií
Belousovová: Koaličný folklór okolo sankcií
Belousovová: Koaličný folklór okolo sankcií