Slovanské Noviny

10. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Prezident Ukrajiny Vladimir Zelenskij by mohl být v blízké budoucnosti odstraněn nebo zlikvidován kvůli selhání ukrajinské armády, řekl bývalý analytik CIA Ray McGovern v rozhovoru pro kanál Dialogue works na YouTube.

„To je pro Zelenského opravdu špatná situace. Vypadá to, že už mu nezbývá moc času. Kdybych byl pojišťovací agent, rozhodně bych nepojistil život Vladimira Zelenského,“ řekl Ray McGovern.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Ozbrojeným silám Ukrajiny podle experta dochází munice a lidské zdroje, klesá také podpora kyjevských úřadů v Kongresu USA a mezi evropskými spojenci. Proto není šance, že Rusko v tomto konfliktu prohraje, poznamenal McGovern.

„V sázce je příliš mnoho, tak se o sebe postarejte, Zelenskij!,“ uzavřel bývalý analytik.

V poslední době západní média stále častěji píší, že Západ se začal obávat ukrajinského konfliktu a že podpora Zelenského režimu slábne. Po zhoršení situace na Blízkém východě přislíbil americký prezident Joe Biden podporu Kyjevu i Tel Avivu.

CNN však informovala, že americký Senát hlasoval pro návrh zákona o financování vlády bez další pomoci Izraeli a Ukrajině. Sněmovna reprezentantů tento dokument přijala 14. listopadu. Nyní bude zaslán k podpisu šéfovi Bílého domu.

ZDROJ

Zpracoval: Prvni Zpravy

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d