Slovanské Noviny

2. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Dokonca aj mainstream to trpko kritizuje: „Teraz dostane štát miliónový účet od zločineckého Remmo-klanu a jedna vec je istá: klanoví zločinci nás opäť stoja celý majetok!“

A najväčí škandál je, že milióny zaplatia pre tento arabský klan daňoví poplatnici. Štát totálne zlyhal, ako už mnohokrát v podobných prípadoch!!!

O čo ide?

Členovia klanu Remmo arabského pôvodu vyplienili drážďanskú pokladnicu a zo Zeleného trezoru ukradli v novembri 2019 korunovačné klenoty saského kráľa Augusta Silného (1670-1733).

Po ich zatknutí v Berlíne uzavrela justícia so zločincami nehanebnú dohodu:

Za vrátenie zvyšnej koristi (takmer úplne zničenej) dostali členovia klanu v máji 2023 nízke tresty odňatia slobody na Krajinskom súde v Drážďanoch.

Ak by sa ale podobného činu dopustili vo svojej moslimskej vlasti, vieme čo by ich očakávalo!

Šiestim obvineným členom klanu Remmo pridelili na proces až dvanásť verejných obhajcov (aj to je neuveriteľný škandál a absurdne nepochopiteľné – ak by to sa stalo v islamskom  štáte, tak títo zločinci by na základe šárie už dávno boli eliminovaní, a to bez dlhého súdneho konania).

Je to spôsobené údajne rozsahom konania a výškou sankcie, ktorú možno očakávať. Majetok obvinených v tom nehral žiadnu rolu (hoci majú milióny, nesiahne sa im na ne!!!).

Hovorca Krajského súdu v Drážďanoch povedal:

„Za advokáta a deň konania sa účtuje poplatok vo výške približne 1 000 eur plus cestovné náklady a v prípade potreby aj ubytovanie v hoteli. Dá sa počítať s približne s 15 000 eurami na jeden deň stretnutia.“

Znamená to: Pri 47. dňoch rokovaní to predstavuje 705 000 eur – splatných zo saského štátneho justičného fondu – t. j. peniaze z daní.

Okradnutý štát Sasko chcel z nákladových dôvodov prejednať škody (ukradnuté klenoty, poškodenie istiacich zámkov) v trestnom konaní. Právnici to nazývajú proces adhézie. Sasko si chcelo ušetriť nákladný občiansky súdny spor proti členom klanu.

Potom sa však stalo niečo neuveriteľné: Sudca Andreas Ziegel (62) vo svojom rozsudku Sasku priznal náhradu škody iba v podstate a určenie výšky škody bolo zamietnuté ako príliš nákladné.

Dôsledok:

Súd nariadil, že súdne trovy musí uhradiť Sasko. Neuveriteľný škandál – občan si musí myslieť, že časť justície „spolupracuje“ s klanmi a rôznymi mafiami.

Ak sa bežný občan súdi, tak si platí sám právnika i súdne trovy.

Nemecko aj týmto škandálnym prípadom len dokazuje, že v mnohom sa už radí medzi krajiny tretieho sveta a či dokonca ešte nižšie. 

Viacerí experti v tom vidia „vážnu chybu“ súdu. Pretože to znamená: Dvanásti právnici šiestich arabských zločincov si teraz mohli nárokovať až 2,42 milióna eur na súdnych poplatkoch kvôli vysokému nároku na náhradu škody (Sasko chcelo 113,8 milióna eur – poistná hodnota klenotov). Jeden z právnikov klanu banditov Remmo už predložil čiastkovú faktúru na vyše 100-tisíc eur.

V krajinskej vláde Saska už vládne úplná hrôza (zošaleli sa už azda všetky vlády v Nemecku? Sú také bezmocné? Alebo sa len robia bezmocné???).

S dvanástimi advokátmi hrozí veľké množstvo konaní. A v konečnom dôsledku všetky milióny eur bude musieť zaplatiť len nemecký občan, ktorý ale nemá žiadne také privilégiá, ako títo banditi, ktorí sa z „bezmocnosti“ štátu iba smejú!!! Keďže sudca (vraj) nedokázal vyčísliť škody pomocou znalcov, tak Sasko musí podať občianskoprávnu žalobu. Má na to ešte tri roky.

Nárok by mal byť 88,9 milióna eur.

Sasko si však musí najprv najať právnikov a zaplatiť ich. Náklady na to budú okolo 250 000 eur – zaplatiť ich musia zas len daňoví poplatníci.

V skutočnosti táto drahá žaloba však nemá zmysel, lebo členovia klanu hoci milionári, sú na papieri považovaní za osoby bez peňazí! Ale štát musí žalovať, aby údajne nestratil tvár – pritom ju nemohol stratiť, lebo ju nikdy nemal!!! . Takže od arabských kriminálnikov neuvidí od ani cent!!!

Medzičasom už vedia všetci kriminálnici po celom  svete, že nemecká justícia je najbenevolentnejšia zo všetkých na svete ku migračným kriminálnikom,  najmá moslimským. Celokm inakšie ale k vlastným etnickým Nemcom!

Daňový poplatník musí namiesto kompenzácie zaplatiť všetko:

Aký vysoký bude konečný účet však zatiaľ možno len predvídať. Ak sa vezmú do úvahy len známe výdavky na 12 právnikov (705 000 eur), hroziace súdne poplatky v adhéznom konaní (2,4 milióna eur) a očakávané právne poplatky z občianskoprávneho konania (250 000 eur), celková suma vychádza na okolo 3,3 milióna eur!

Tú ale možno pohodlne navýšiť minimálne na 4 milióny eur!

A podobných prípadov sú v Nemecku stovky…….

AUTOR: Roman Bednár

ZDROJ

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

 • Globálny Finančný Systém má hlboké korene

  Globálny Finančný Systém má hlboké korene

  Pamätáte sa na prezidenta Nixona? Ostal po ňom prechod Ameriky na nezabezpečený dolár. Takpovediac sa začali v obehu objavovať nie len peniaze M1, ale aj peniaze M2, M3,...
 • Vedomie

  Vedomie

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva… a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • Sme multidimenzionálnym stelesnením Predkov

  Sme multidimenzionálnym stelesnením Predkov

  Všetkých rád pozdravujem, všetkým zdravia pri strome Rodu Najvyššieho. Áno, po slovansky, po našom budem rozprávať, to je Poznanie. Slovan je sláviaci Jan a Jin (Slavjanin –...
 • Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Ako tajomne znie tento Hostinského text: Slovo úprimnô znie i k tebe, ľudu slovenský! Svet ťa haní, že v baniach kopeš, na poli mozolíš, na dvore dobytok...
 • AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  Všetkými možnými spôsobmi sa pokúšali vymazať minulosť našich veľkých predkov, našich rodičov. Pokúšali sa vymazať nás a naše duše. Napriek všetkým technológiám a všetkému úsiliu tých, ktorí...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a...
 • My všetci sme jeden celok.

  My všetci sme jeden celok.

  Všetci vieme, že existujú hodnoty materiálne a hodnoty nebeské. Nebeské hodnoty sa nedajú kúpiť. To je nemožné. Ale paraziti vymysleli ako ich predať. Ako predať Svedomie, ako...
 • História rytierskeho Rádu Hospitalierov Svätého Jána Jeruzalemského, Rodoského, Maltézskeho. Časť 2.

  História rytierskeho Rádu Hospitalierov Svätého Jána Jeruzalemského, Rodoského, Maltézskeho. Časť 2.

  Vplyv križiackych výprav na Bratstvo sv. Jána. V októbri 1096 v malom francúzskom mestečku Clermont rímsky pápež vyzval všetkých veriacich kresťanov v Európe, aby išli do ťaženia...
 • Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Starú vieronauku Slovenskú tvoria tri pranázory Slovenov:1. Pranázor na SVET2. Pranázor na BOŽSTVO3. Pranázor na ČLOVEKA Štruktúra náuky odzrkadľuje realitu bytia z pohľadu Človeka.1. Pranázor na svet...
 • Človek, Tvorca a dnešná doba

  Človek, Tvorca a dnešná doba

  Človek. Keby človek vedel, kto je, žil by svoj život úplne inak. No nevie. Žije v nevedomosti, bez vedomia toho, kto je. Žije sám za seba, bohužiaľ...
 • Vytratenie a návrat Starej Vieronauky Slovenskej

  Vytratenie a návrat Starej Vieronauky Slovenskej

  STARÁ VIERONAUKA SLOVENSKÁ sa dočasne úplne vytratila z nášho duchovného a kultúrneho dedičstva. Nezanikla. Len sa vytratila. Nebolo totiž možné začať ju pokrytecky svojvoľne interpretovať, úmyselne a...
 • … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  Toto je dôležité vedieť. Objavilo sa tu Rímske právo. Prečo… Pretože, keď je deň Svaroga, máme mier (MIR), keď je noc Svaroga je RIM, A keď je...
 • Obrátenie k RODu.

  Obrátenie k RODu.

  “Sláva Rodu” sú slová, ktoré veľmi často používam. Sláva RODu. So Slávou RODu to všetko ide. S LÁVOU RODu, chápete, čo myslím, LÁVA. S LÁVOU. Keď s...
 • MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  V našej národnej duchovnej tradícii sa od nepamäti pripisoval Slovu osobitý význam, ako pre život jedinca, tak aj pre život národa. Tento vzťah k Slovu pramení u...
 • Večne Živý Strom

  Večne Živý Strom

  Medzi Tatrami a Dunajom vyrástol jeden veličizný strom. Korene jeho ťahajú sa na tri strany žulami Karpatov. Víly a Rusalky kropievali ho každý deň, no nebolo mu to dosť...
 • Vnútro Človeka

  Vnútro Človeka

  Každý človek sa niekedy nachádza pod ťarchou krivdy. Krivda na krivde preložená krivdou. Proste taká fáza života sa spustila z nejakého dôvodu v živote človeka. A človek...
 • Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Tri kľúče otvárajú nám svätyňu vieronauky starobylých Slovenov. Prvým kľúčom vstupujeme do chrámu, kde na sklepení, na stĺpoch, oblokoch, po stenách a dverách zobrazenú vidíš celú oblohu nebeskú...
 • ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  Aby sme pochopili koncepciu jednotného riadenia sveta, na základe existujúcich pravidiel (tovarovo – peňažných a tovarovo – ekonomických vzťahov medzi subjektami a územiami), je potrebné poznamenať, že...
 • Globalisti a My – Človekovia

  Globalisti a My – Človekovia

  Človekom je možné manipulovať pomocou klamstva. To je známy fakt. Známy je hlavne tým, ktorí vytvorili tento inštrument manipulácie. Na tom je postavený celý systém. Tento systém...
 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty. To,...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: