Slovanské Noviny

15. júla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Oficiálna verzia histórie nie je v žiadnom prípade veda, ale umenie vymývania mozgov v záujme vládnucich dynastií a najbohatších klanov Zeme – svetová elita. Naša skutočná história je pred nami utajovaná a to, čo sa nazýva história, nie je nič iné ako súbor falzifikátov, ktoré sú výsledkom práce, ktorú vykonali služobníci Vatikánu počas niekoľkých storočí, aby zničili a nahradili skutočné historické dokumenty, ako aj prepisovať dejiny všetkých náRODov. 

Niektoré skutočné historické udalosti zároveň dostali iný, úplne smiešny výklad. Jeden vatikánsky mýtus je spojený so skutočnosťou, že údajne v Rusku a na území Slovanov neexistovalo žiadné vlastné písanie a že sa objavilo až po príchode Cyrila a Metoda. V skutočnosti však bolo poslanie týchto dvoch ľudí úplne iné. Prestrihnutím staroruského začiatočného písmena ho v podstate zbavili harmonickej štruktúry a obrazného písma (Bukvice). Nakoniec sme namiesto obraznej abecedy dostali škaredú abecedu. Potom sa to už zredukovalo na jednoduchú abecedu. 

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Ale hlaholika existovala už pred Cyrilom (zrejme to boli ruské písmená, v ktorých bolo napísané  to evanjelium ktoré vraj videl). “Osvetový” hrdina jednoducho dal písmenám nové grafické ikony zodpovedajúce gréckej abecede. Tie písmená, ktoré Gréci nemali, jednoducho zmenil a pridal svoje. Grécka abeceda byzantskej listiny mala len 25 písmen, hlaholika 40, Bukvica 49, chudák Cyril musel tie chýbajúce pracne doplniť.

Keď porovnáte grafické obrázky písmen týchto troch abecied – gréckej cyriliky, bukvice a hlaholiky, pochopíte, že Cyril neprišiel s NIČÍM novým. Každých 25 gréckych písmen úspešne prechádzalo na cyriliku, dokonca aj tie, ktoré by v krajine nemali existovať. Z hlaholiky im zostali zodpovedajúce hlásky, to znamená, že grécke písmená sa jednoducho začali čítať inak. Všetky výplody génia sú “vymyslieť nové označenia písmen hlaholiky”, ktoré Gréci nemali.

V realite takzvaní “diví“ Slovania a najmä Slovanská Rus mali svoje vlastné písmo. Nemohlo to byť inak, pretože staré ruské (slovansko-árijské) vedy a kniha Veles boli napísané v nejakom jazyku. Zároveň sa v Rusku a na Slovanskom teritóriu sa používala RUNA a BUKVICA, čoho dôkazom sú mnohé objavené písmená na BREZOVEJ KÔRE. Okrem toho samotná tradícia písania na brezovej kôre existuje v severnej Indii, zjavne tam prišla spolu so Slovanmi pred tisícročiami. Z toho môžeme vyvodiť záver, ako dlho na území Ruska existoval “list brezovej kôry“.

Vo všeobecnosti, skôr ako slepo uveríte historickým mýtom, ktoré sa vám ponúkajú ako nespochybniteľná pRAvda, vždy zapnite vlastný mozog. Práve preto, aby sme sa zbavili samostatného myslenia, sme boli zbavení obraznej abecedy a schopnosti čítať obrazy, chápať ich podstatu. Namiesto toho sme boli nútení naučiť sa naspamäť písmená dogmatických výkladov služobníkov svetovej “elity“, ktoré nám boli dané ako “pRAvdy“, ktorým musíme slepo veriť…

A zatiaľ čo poznanie bude nahradené slepou vierou, “momentálne mocní“ nás budú naďalej manipulovať vo svojom vlastnom záujme a v záujme svojich pánov a pripravovať nám osud tichých a poslušných “obetných baranov“. Na rovnaký účel im slúži aj väčšina dnešných médií, a hlavne náboženstiev.

barbora

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.