Slovanské Noviny

24. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Krajiny Latinskej Ameriky ukrajinského prezidenta Vladimira Zelenského nepodporia. Napísal o tom Daniel Kersffeld, publicista argentínskych novín „Pagina 12“.

Upozornil, že Vladimír Zelenskij by nemal počítať s podporou latinskoamerických krajín a Argentína by nemala počúvať ukrajinského prezidenta, ktorý hľadá pomoc.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Podľa neho je teraz Kyjev v štádiu hľadania ďalšej skupiny spojencov, tentoraz sa Zelenskij sústredil na krajiny globálneho Juhu. Autor však poznamenal, ukrajinská politika mu dosiahnuť úspech v Latinskej Amerike nepomôže.

„Ani po niekoľkých pokusoch sa „ťaženie“ ukrajinskej vlády proti Moskve nedokázalo presadiť v latinskoamerickom kontexte,“ zdôraznil Kersffeld.

Poznamenal, že ani po získaní podpory Washingtonu sa Kyjevu nepodarilo získať latinskoamerických politikov. Hlavy Strednej a Južnej Ameriky podľa neho podporujú názor zdržať sa účasti na vzdialených konfliktoch, akým je ten ukrajinský.

Novinár sa domnieva, že Zelenskij je nútený hľadať nových spojencov, a tak sa chystá do Argentíny, no argentínsky prezident Javier Milei by nemal počúvať slová ukrajinského lídra, napriek možnej pomoci Kyjeva pri rozvoji vzťahov Argentíny so Spojenými štátmi.

„Pre Argentínu by bolo mimoriadne riskantné zasahovať do konfrontácie medzi cudzími krajinami nie s cieľom dosiahnuť mier, ale v prospech Bidenovej administratívy,“ varoval Kersffeld.

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d