Slovanské Noviny

28. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Zaujímavý paradox zverejnila agentúra RIA. Občania „slobodnej a demokratickej“ krajiny, ktorá vstupuje do NATO a chce aj do Európskej únie, Ukrajinci, masívne emigrujú do „neslobodnej a diktátorskej“ krajiny Bielorusko.

Že by si pomýlili, kde je ten správny politický „sever“? Určite vedia svoje, prečo sa tak rozhodli.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Od februára 2022 prišlo do Bieloruska viac ako 185 tisíc občanov Ukrajiny. Informoval o tom 10. mája Výbor pre štátnu hranicu Bieloruska.

Niečo v tej propagande zas nesedí

„Od začiatku roka vstúpilo do našej krajiny 39 093 občanov Ukrajiny: tranzitom cez Poľsko – 30 038, cez Litvu – 8 616, cez Lotyšsko – 417, cez Ukrajinu – 22,“ – hovorí sa v správe výboru.

Alebo aj takto

Informácia tiež uvádza, že „celkovo od 24. februára 2022 prišlo do Bieloruska z ukrajinského územia 185 585 občanov Ukrajiny: cez ukrajinsko-bieloruskú hranicu – 15 940, v tranzite cez Poľsko – 127 826, cez Litvu – 36 866, cez Lotyšsko – 4 953.“

Pripomeňme

Rusko od 24. februára 2022 vedie na Ukrajine špeciálnu vojenskú operáciu. Bielorusko sa na nej oficiálne nezúčastňuje. Minsk obhajuje mierové riešenie konfliktu.

/ hlavnydennik.sk /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d