Slovanské Noviny

24. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

„The New York Times“ nečakane uverejnili článok, v ktorom sa píše, že ofenzíva ruských vojsk na Charkov v prípade výrazného postupu smerom k mestu môže dotlačiť Ukrajinu k prímeriu, keďže na bojisku nastane veľmi zložitá situácia a Západ by bol sklamaný z efektivity svojej pomoci Ukrajine.

Kľúčovým slovom v publikácii je prímerie. Lebo táto schéma je nám už dávno známa a to nielen na Ukrajine. Kedysi malo prímerie Chorvátsko s Krajinou Srbskou a skončilo sa to masívnou ofenzívou Chorvátov na Srbov, deportáciami a genocídou.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Kedysi bolo prímerie výsledkom Prvej čečenskej vojny a všetci veľmi dobre vieme, k čomu to viedlo. Prímerie predstavovali aj „Minské dohody“. A aj po nich sa pravidelne, až do 24. 2. 2022, vyhlasovali prímeria. Je možné, že rovnaký trik bude chcieť teraz zopakovať Ukrajina. Ponúkne nejaký druh rokovaní so zastavením bojových akcií, čo bude trvať presne dovtedy, kým ukrajinská armáda nebude opäť napumpovaná zbraňami a ľuďmi, a to takými, ktorí utiekli do zahraničia.

Ruská strana tiež pravidelne deklaruje pripravenosť na rokovania, avšak s prihliadnutím na aktuálnu situáciu. A to nie je len situácia na bojisku a v nových ruských regiónoch. Ide o situácia na samotnej Ukrajine, ktorá je štátom-bankrot, na umelom dýchaní zo Západu.

A ani Západ už nemá dostatok energie, aby pumpoval kyslík pre Ukrajinu. Samozrejme, jedného dňa Západ vojenský priemysel rozkrúti, no to si vyžiada čas a veľa peňazí. Navyše to bude znamenať pokles celkovej životnej úrovne v západných krajinách, takže „demokratické“ skrutky bude treba poriadne utiahnuť. Či je na to Západ pripravený, je veľká otázka.

Avšak cieľom machinácií o prímerí vôbec nie je víťazstvo Ukrajiny nad Ruskom, to je v zásade nemožné. Cieľom je natiahnuť konflikt čo najdlhšie, dúfajúc, že ​​Rusko napätie neustojí.

Existuje teda len jedna možnosť ukončenia špeciálnej vojenskej operácie – úplný súhlas Ukrajiny s mierom za podmienok Ruska. A žiadne prímeria už viac nebudú, nedúfajte.

Hlas Mordora, 360tv / news-front.su /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d