Slovanské Noviny

21. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Ako rýchlo sa dá zabudnúť na bombardovanie Belehradu? Dzurinda navrhuje, aby sa na východe Slovenska rozmiestnili raketové systémy protivzdušnej obrany z krajín NATO, ktorých úlohou bude chrániť Ukrajinu. Rakety majú z územia Slovenska zasahovať ruské ciele na Ukrajine. 

Tak sa vyjadruje k šialenému návrhu bývalého predsedu vlády Slovenskej republiky Mikuláša Dzurindu publicista a komentátor Dag Daniš v statuse na svojom profile sociálnej siete.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

„Vojvodcom typu Dzurinda asi nezaškodí pripomenúť, že Slovensko má celkom iný problém. Nemá nijakú protiraketovú obranu. Je zraniteľné. Postarali sa o to Naď s bývalou vládou, keď na povel Američanov odovzdali systém S-300 Ukrajine a nechali Slovensko bez vlastnej obrany (takto submisívne a úboho sa nezachoval nijaký štát NATO, iba Slovensko).“ Nepriamo Dzurindovi odkazuje Daniš.

Sľuby sa sľubovali, no blázni sa budú radovať do nekonečna

„Slovensko dnes potrebuje vyriešiť svoju vlastnú protivzdušnú a špeciálne protiraketovú obranu. „Trvalé riešenie“, ktoré sľubovali Naď alebo NATO, stále neexistuje. No namiesto toho má existovať niečo opačné – vystavenie Slovenska odvetným úderom Ruska. Lebo Dzurinda by rád na Slovensku rozmiestnil západné rakety namierené na ruské ciele.“ Pripomína zvrhlosť v priamom prenose v svojom statuse Dag Daniš.

Šialené

„Pózovanie Dzurindu je typická ukážka, ako „uvažujú“ tzv. atlantisti. Tlačia sa do ukrajinského konfliktu a do rizika vojny s Ruskom. A národná bezpečnosť Slovenska – ktoré už nemá nijakú protiraketovú obranu – im je ukradnutá.“

Na záver ešte raz Dag Daniš: „Našťastie, Dzurinda už dlhšie nie je zástupcom Slovenska. Je už len jedným zo zástupcov „cudzej moci“.“.

/ hlavnydennik.sk /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.