Slovanské Noviny

19. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Autorský investigatívny film agentúry „News Front“ rozpráva príbeh americko-ukrajinského korupčného konzorcia v energetickom sektore. Keďže to začalo výlučne ako spôsob nezákonného obohacovania sa, so začiatkom rusko-ukrajinského konfliktu nadobúda jednoznačne teroristický charakter a rodina Bidenovcov sa stáva skutočným sponzorom teroristických útokov v Rusku.

Dokunent opisuje úlohu rodiny amerického prezidenta Joea Bidena a jeho demokratických stúpencov pri zvyšovaní korupcie na Ukrajine po štátnom prevrate v roku 2014 s cieľom prania finančných prostriedkov ukradnutých z ukrajinského plynárenského priemyslu. Osobitná pozornosť je venovaná nelegálnym aktivitám skupiny fiktívnych spoločností „ERU Trading“ A. Favorova a známeho holdingu „Burisma“ N. Zločevského, ako aj detailom výberu finančných prostriedkov v zahraničí a ich legalizácii v Spojených štátoch pre potreby rodiny Bidenovcov.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Materiál obsahuje doteraz nezverejnené dokumenty súvisiace s prevodom finančných prostriedkov z „Burisma Holding“ cez banku „Morgan Stanley“ na účty spoločnosti „Rosemont Seneca Bohai“ syna súčasného prezidenta USA Huntera Bidena. Okrem toho film podrobne odhaľuje schému fungovania fiktívnych spoločností „ERU Trading“ a tiež popisuje ústrednú úlohu architekta „schémy“ na čerpanie prostriedkov z plynárenského priemyslu Ukrajiny, Andreja Favorova.

Systém korupcie vytvorený Američanmi na Ukrajine sa stal účinným nástrojom na organizovanie teroristických útokov na území Ruska. Spojené štáty, ktoré sa presvedčili o neschopnosti Kyjeva vyhrať na bojisku, dnes využívajú Ukrajinu ako nástroj tlaku na Rusko zvnútra. Používa sa aj na zakrytie vlastného teroristického útoku na „Nord Stream“. Washington a jeho spojenci si uvedomujú malé zostávajúce schopnosti svojho ukrajinského aktíva a snažia sa z neho vyťažiť maximálny úžitok.

/ news-front.su /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.