Slovanské Noviny

30. novembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Politici svojich voličov nie raz ak nie že zavádzajú, tak im aspoň úplne bezbreho klamú. Smutné ale je, že aby to mohli robiť, tak sa pri tom spoliehajú na ich slabú pamäť. A pritom, kto by si mal trénovať svoju pamäť, sú práve samotní politici.

Deravá hlava je hotové nešťastie

Medzi lídrov politikov z vyresetovanou pamäťou dozaista patrí šéfka strany Za ľudí Veronika Remišová. Jej umenie zaujať „dokonalými“ informáciami je už u Slovákov veľmi dobre známa, v zostrihu videa z diskusnej relácie na TA3 Pozrime sa na to, ktorý zverejnil Ján Havlíček, sa však ľudia mohli presvedčiť, že ani jej pamäť vôbec nie je „dokonalá. Ostatne, o jej zresetovanej pamäti sa mohli Slováci presvedčiť niekoľkokrát aj v krátkej či dávnejšej minulosti. A v čom ľudí zavádzala či klamala tentokrát? Nuž tým, že sa akosi nedokázala rozpamätať na to, čo tvrdila o „zázračných“ experimentálnych vakcínach proti COVID-19.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

V diskusnej relácii sa jej jeden z divákov pýtal, či nešírila hoax keď tvrdila, že jediný liek proti Covidu je vakcína, keďže účel vakcinácie je prevencia a nie liečba. A čo na to „šíriteľka pravdy“ Remišová? „Pozor! My sme nikdy nehovorili, že liek proti Covidu je vakcína!“ vyhlásila sebavedomo „ostrieľaná“ politička, ktorá akoby „zabudla“ na to, čo ona sama tvrdila v diskusnej relácii RTVS O 5 minút dvanásť ešte 14. februára 2021.

Na celom svete odborníci, ale aj všetci politici sa svorne zhodujú na tom, že jediný liek na pandémiu je v súčasnosti práve očkovanie.“ Takže tak to je… Deravá hlava je hotové nešťastie. Alebo žeby to u Veroniky Remišovej neplatilo?

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: