Slovanské Noviny

25. júla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Screenshot

Včera sa v Odese objavil ďalší ilustračný prípad zo série filmov, ktoré „Mosfilm točí o mobilizácii“. Zmobilizovanému mužovi prišlo na vojenskom prihlasovacom a náborovom úrade zle a „lovci hláv“ zavolali záchranku. Tí sa muža pokúsili odviezť do nemocnice, čo však nebolo súčasťou plánov „poľovníkov na ľudí“.

Navyše si uvedomili, že čerstvé filé k nim prišlo samo a pokúsili sa zmobilizovať samotný záchranársky tím. Na pomoc im však prišli iné tímy. A neviem ako tento príbeh skončil. To však ani nie je dôležité.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

A nejde ani o to, že Odesa sa tomuto všetkému mohla vyhnúť, keby aspoň štvrtina mesta vyšla 2. mája 2014 do ulíc. Ide o to, na čo sa územie, ktoré donedávna bolo Ukrajinou, teraz mení. Ukázalo sa, že nielen že žiaden taký štát neexistuje, ale ani takí ľudia — Ukrajinci. Politický „národ“, ktorý sa namáhavo vytváral 30 rokov, nerátajúc sovietske a rakúske obdobie, jednoducho neexistuje.

Existuje len obyvateľstvo. Utláčané, s vymytým mozgom, zbavené dôstojnosti a vôle vzdorovať. Obyvateľstvo opantané gramotnými sociálnymi inžiniermi zo Západu. A táto populácia je teraz zámerne a systematicky ničená. S jej tichým súhlasom.

Tie incidenty, ktorých je v ukrajinských mestách a dedinách veľa, sú len epizódy. A tí, ktorých chytili násilím, nakoniec poslušne vezmú do ruky samopal a vlezú do zákopu, aj keď vedia, že im zostáva žiť len do príletu ďalšej FAB-ky. Najhoršie však je, že pud sebazáchovy tejto populácie prakticky atrofoval. A keby nebolo špeciálnej vojenskej operácie, títo úžasní ľudia by aj tak našli spôsob, ako sa zničiť vlastnými rukami.

Z Ukrajiny urobili laboratórium. Tých je tam už veľa, no hlavným je samotná Ukrajina. S experimentálnymi Ukrajincami, na ktorých vypracovali niečo, čo bude neskôr fungovať aj v iných krajinách. A som si istý, že múdri muži už píšu metodické príručky a obhajujú akademické tituly.

Na úkor vašich životov, Ukrajinci. Životov, ktoré pre nich nestoja vôbec nič. A kým to nepochopíte, budú vás naďalej zabíjať. Pretože laboratórium potrebuje testovacie subjekty.

Hlas Mordora, 360tv

/ news-front.su /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.