Slovanské Noviny

30. novembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

VIDEO: Blaha o snahách odvolať ho z postu podpredsedu parlamentu, korporátnych médiách neobjektívne a nepriateľsky naladených voči SMERu, propagande v RTVS

… O novej zahraničnej politike Ficovej vlády & schvaľovaní jej programového vyhlásenia, pacientovi z Trnavy aj o rozhodnutí kandidovať do Európskeho parlamentu.

Podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha (Smer-SSD) v rozhovore pre eReport približuje dôvody pre ktoré sa rozhodol vo svojej kancelárii odstrániť vlajku EÚ, vymeniť ju za slovenský štátny symbol a zo steny zvesiť portrét prezidentky Čaputovej, ktorý nahradil obrázkom kubánskeho revolucionára Che Guevaru a komentuje aj aktuálnu spoločensko-politickú situáciu.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Viac vo videu:

https://youtube.com/watch?v=EpJHziDF8ZM

V relácii sa dozviete aj:


– Aká je politická kultúra v parlamente
– Ako vníma Programové vyhlásenie vlády
– O hystéri mimovládok a mainstreamu kvôli 2% dani
– Opätovné rozdelenie RTVS na TV a Rozhlas
– Poslanie verejnoprávnych médií v spoločnosti
– Čo si myslí o politických reláciách RTVS, či publicistických – Večer s Havranom, Silná
zostava , Do kríža…
– Regulovanie súkromných médií štátom
– O spochybňovanií zahraničnej politiky mainstreamom
– Prečo kandiduje na post poslanca Európskeho parlamentu

Celý rozhovor:

Zdroj: tv.ereport.sk / InfoVojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: