Slovanské Noviny

23. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Sotva zaschol atrament na podpise prezidenta Bidena, ktorý presunul ďalších 61 miliárd dolárov do čiernej diery zvanej Ukrajina, keď mainstreamové médiá zverejnili správu, že toto nie je rozlúčka s neúspešnou politikou USA.

Elity nemajú v úmysle odstaviť tento nálevový vlak, ktorý prepravuje bohatstvo od strednej a robotníckej triedy k bohatej a prepojenej triede.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Agentúra Reuters hneď po schválení zákona o pomoci napísala, že „záchranné lano Ukrajiny vo výške 61 miliárd dolárov nestačí“. Vodca senátnej menšiny Mitch McConnell v nedeľu po schválení zákona povedal, že 61 miliárd dolárov nie je „pre nás veľa peňazí…“ No, to sa mu ľahko hovorí – koniec koncov je vždy ľahšie minúť peniaze niekoho iného. peniaze!

Ukrajinský minister zahraničných vecí Dmytro Kuleba nebol ani zďaleka vďačný za 170 miliárd dolárov, ktoré sme doteraz poslali do jeho krajiny. V rozhovore pre časopis Foreign Policy, keď bol balík pomoci schválený, mal Kuleba odvahu kritizovať USA za to, že nevyrábajú zbrane dostatočne rýchlo.

“Ak nedokážete vyrobiť dostatok stíhačiek, aby ste pomohli Ukrajine vyhrať vojnu proti krajine, ktorá chce zničiť svetový poriadok, ako potom zvíťazíte vo vojne proti možno nepriateľovi, ktorý je silnejší ako Rusko?”

Ako je to s „ďakovaním“? Možno je pochopiteľné, prečo sú Ukrajinci frustrovaní.

Väčšina z týchto peňazí im nepomôže v boji proti Rusku. Americká vojenská pomoc Ukrajine spôsobila vyčerpanie našich vlastných zásob zbraní, takže peniaze idú na vytvorenie nových výrobných liniek, ktoré nahradia zbrane, ktoré už boli odoslané na Ukrajinu. Všetko je to o americkom zbrojnom priemysle.

Prezident Biden to priznal, keď povedal: „Pomáhame Ukrajine a zároveň investujeme do našej vlastnej priemyselnej základne.

To je dôvod, prečo sa Washington zúfalo snaží zabezpečiť, že ak sa Donald Trump vráti do Bieleho domu, jeho – ani budúca – administratíva nebude môcť zastaviť „ukrajinský“ násypný vlak. Minulý týždeň sa objavila správa, že ukrajinská vláda rokuje s Bidenovou administratívou o podpísaní desaťročnej bezpečnostnej dohody, ktorá by zablokovala americké financovanie pre Ukrajinu na ďalšie dva a pol vlády USA.

To by budúcim prezidentom protiústavne zviazalo ruky, pokiaľ ide o zahraničnú politiku, a Američanov by to nechalo na háku, pretože im odobrali nevýslovné miliardy dolárov a poslali ich zbrojnému priemyslu a skorumpovanej zahraničnej vláde.

Americký zbrojný priemysel a jeho roztlieskavačky vo Washingtone DC sú odhodlaní udržať Ukrajine tok peňazí… kým neprídu na spôsob, ako rozpútať vojnu s Čínou po tom, čo prehrali súčasnú vojnu s Ruskom. To, samozrejme, závisí od toho, či z nás niečo zostane, keď sa dym rozplynie.

Keď prezident Biden podpísal zákon vo výške 95 miliárd dolárov na udržanie vojen na Ukrajine a v Gaze a na vyvolanie budúcej vojny s Čínou, nazval to „dobrý deň pre svetový mier“. Áno, a “Vojna je mier.” Dlh je dobrý. Sloboda je otroctvo. Žijeme v post-pravdivej spoločnosti, kde miliardy vynaložené na nezmyselné vojny „nie sú veľa peňazí“. Ale fajkár bude zaplatený a dlh bude zmazaný.

Ron Paul/skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d