Slovanské Noviny

7. decembra 2022

K porozumeniu Čelovekom

Apty Alaudinov, veliteľ špeciálnych síl „Achmat“ uviedol, že konfrontácia medzi Ruskom a blokom NATO na Ukrajine sa len začína.

„Nikto nebude s nikým uzatvárať mierové dohody. Západ to neplánuje a nedovolí. Cieľom Západu je poslať na Ukrajinu v prípade potreby celý blok NATO (a to sú asi tri milióny ľudí), ale postarať sa o to, aby Rusko prestalo existovať ako štát, ako ostrov lásky k Bohu a pravému náboženstvu. Preto je toto len začiatok,“ cituje Alaudinova denník „Čečna sevodňa“.

Zdôraznil, že NATO naďalej každý deň posiela na Ukrajinu obrovské množstvo vojenského materiálu, ktorý je voľne dodávaný po železnici na frontovú líniu.

„Cieľom našich raketových útokov nie je len narušenie tejto logistiky. Dôležité je, že nepriateľovi sa skomplikuje možnosť sformovania polovojenských jednotiek v tyle, v oslabení podpory zo strany ľudí. Už sa to deje. Obyčajní ľudia na Ukrajine si uvedomujú, že vojna sa pre Ukrajinu neskončí úspechom, že vojna bude pokračovať až do posledného Ukrajinca. Okrem toho je dnes do tejto vojny úzko zapojené Poľsko, ktoré sem otvorene posiela svoju profesionálnu armádu,“ zdôraznil Alaudinov.

Koniec konfliktu podľa neho priamo súvisí s potrebou zasadiť taký úder, ktorý nedovolí bloku NATO pokračovať v pokusoch o ovplyvňovanie Ruska.

„Nepriateľ musí byť zbavený schopnosti presúvať sily a prostriedky na front. Týmto smerom sa uberáme. Zničenie elektrickej siete, zastavenie priamych dodávok železníc do prednej línie atď., to všetko je výsledkom viacúčelových akcií. Podľa mňa je v tomto jeden z najdôležitejších cieľov dopad na obyvateľstvo Ukrajiny. Obyvatelia Ukrajiny musia pochopiť, čo sa dnes skutočne deje medzi Ruskom a Ukrajinou. Pochopenie tohto sa už deje,“ dodal Alaudinov.

news-front

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: