Slovanské Noviny

1. februára 2023

K porozumeniu Čelovekom

Švédska štúdia preukázala a potvrdila, že mRNA v injekciách Pfizer/BioNTech Covid infiltruje bunky a prepíše svoje posolstvo do ľudskej DNA do 6 hodín, čím zmení našu vlastnú DNA.

Predchádzajúca štúdia publikovaná v októbri 2021 zo Švédska zistila, že spike proteín vstupuje do jadier našich buniek a zhoršuje mechanizmus, ktorý naše bunky majú na opravu poškodenej DNA. Túto štúdiu sme sem zaradili, pretože The Highwire vytvoril ľahko zrozumiteľné video, ktoré to vysvetľuje, vrátane grafiky, a preto je to dobrý východiskový bod, ktorý vám pomôže pochopiť význam najnovšej štúdie zo Švédska.

Skoršie Predklinické štúdie na zvieratách s injekciou mRNA Pfizer/BioNTech Covid (BNT162b2) ukázali reverzibilné účinky na pečeň potkanov vrátane: zväčšenej pečene, vakuolizácie a zvýšených hladín enzýmov (γGT, AST, ALP). V hodnotiacej správe o BNT162b2, ktorú EMA poskytla spoločnosť Pfizer, štúdie na potkanoch preukázali, že obsah nezostáva v mieste vpichu a relatívne veľká časť (až 18 %) z celkovej dávky „vakcíny“ končí v pečeni.

Ďalšia štúdia vedcov z MIT z mája 2021 ukázala, že SARS-CoV-2 RNA môže byť reverzne transkribovaná a integrovaná do genómu ľudských buniek a exprimovaná ako chimérické transkripty. Hoci sa v tom čase nezdalo, že by sa to nikto z podnikových médií alebo podnikovej vedy spýtal, zistenia tejto štúdie vyvolávajú otázku, či sa rovnaká reverzná transkripcia môže vyskytnúť aj pri RNA v injekciách Covid.

Čo je reverzná transkripcia?

Obrázky hovoria za tisíc slov, a tak namiesto pokusu napísať vysvetlenie sme našli video, ktoré predstavuje mechanizmus reverznej transkripcie HIV, retrovírusu. Môže to byť trochu zastarané a príliš zjednodušené, ale ilustruje, ako HIV infikuje bunku a replikuje sa pomocou reverznej transkriptázy a bunkového aparátu hostiteľa (v angličtine).

Prvá štúdia reverznej transkripcie injekčných hrotových proteínov

Na základe zistení štúdií na zvieratách a štúdie MIT skupina švédskych vedcov z univerzity v Lunde vykonala štúdiu s cieľom zistiť, aký vplyv má injekcia Pfizer/BioNTech (BNT162b2) na ľudské pečeňové bunky a či môže byť zakódovaná spike proteínová RNA spoločnosti Pfizer reverzne transkribované do DNA.

Štúdia s názvom Intracelulárna reverzná transkripcia vakcíny Pfizer BioNTech mRNA COVID-19 mRNA BNT162b2 in vitro v bunkovej línii ľudskej pečene bola zverejnená 25. februára 2022.

„V tejto štúdii sme skúmali účinok BNT162b2 na ľudskú pečeňovú bunkovú líniu Huh7 in vitro,“ napísali autori štúdie.

Štúdia zistila, že injekcia mRNA je schopná vstúpiť do ľudskej pečeňovej bunkovej línie Huh7 a že mRNA injekcie sa spätne prepíše do DNA už šesť hodín po tom, čo jej boli bunky vystavené.

„Možný mechanizmus reverznej transkripcie je prostredníctvom endogénnej [intracelulárnej] reverznej transkriptázy LINE-1 a distribúcia jadrového proteínu LINE-1 je zvýšená pomocou BNT162b2, “ napísali autori štúdie.

„Huh bunky sú ‚nesmrteľné‘ pečeňové nádorové bunky a rastú donekonečna, ak im dáte lásku,“ vysvetlila Jessica Rose, „LINE-1 je reverzná transkriptáza, ktorú nosíme a obsahuje ~17 % nášho genómu!

„Naša štúdia ukazuje, že [injekcia mRNA od spoločnosti Pfizer]… môže byť reverzne transkribovaná do DNA… a to môže vyvolať obavy, či DNA odvodená od [injekcie] môže byť integrovaná do hostiteľského genómu a ovplyvniť integritu genómovej DNA, čo môže potenciálne sprostredkúvajú genotoxické vedľajšie účinky.“

V závere článku sa uvádza: „Naša štúdia je prvou in vitro štúdiou o účinku Covid-19 mRNA vakcíny BNT162b2 na bunkovú líniu ľudskej pečene. Predkladáme dôkazy o rýchlom vstupe BNT162b2 do buniek a následnej intracelulárnej reverznej transkripcii mRNA BNT162b2 do DNA.

S odvolaním sa na štúdiu Dr. Peter McCullough na Twitteri: „Alden a kol., Univerzita v Lunde, Švédsko, potvrdzuje jednu z našich najhorších obáv. Exogénny [extracelulárny] genetický materiál kódujúci nebezpečný Spike Proteín je reverzne transkribovaný do ľudského genómu; možná dlhodobá konštitutívna expresia / syntéza choroboplodného / smrteľného Spika.“

Bol toto celý plán?

Aby sme odpovedali na otázku, či to bolo plánované, nižšie uvádzame výber úryvkov od neslávne známych jednotlivcov týkajúcich sa úpravy génov, ich vlastnými slovami. Nie je potrebný žiadny ďalší komentár, tieto úryvky hovoria samy za seba, rozhodnete sa vy.

Klaus Schwab v rozhovore s Charliem Roseom povedal: „Rozdiel tejto štvrtej priemyselnej revolúcie vidíte v tom, že nemení to, čo robíte, ale mení vás. Ak vezmete genetické úpravy, len ako príklad, ste to vy, kto sa mení. A to má, samozrejme, veľký vplyv na vašu identitu.“

Tal Zaks, hlavný lekár spoločnosti Moderna, uviedol: „V každej bunke je niečo, čo sa nazýva messenger RNA alebo skrátene mRNA, ktorá prenáša kritické informácie z DNA v našich génoch do proteínu, čo je vlastne látka, z ktorej sme všetci vyrobení.

Toto je kritická informácia, ktorá určuje, čo bude bunka robiť. Takže o ňom uvažujeme ako o operačnom systéme. … Takže, ak by ste to skutočne mohli zmeniť, … ak by ste mohli zaviesť riadok kódu alebo zmeniť riadok kódu, ukázalo sa, že to má hlboké dôsledky na všetko, od chrípky až po rakovinu.“

Počas rozhovoru s Anthonym Faucim 30. apríla 2020 Bill Gates povedal, že je obzvlášť nadšený z presadzovania nového prístupu nazývaného „RNA vakcína“. Gates vysvetlil: „Na rozdiel od injekcie proti chrípke, ktorá obsahuje fragmenty vírusu chrípky, aby sa váš imunitný systém naučil na ne zaútočiť, RNA vakcína dáva vášmu telu genetický kód potrebný na to, aby samo vytvorilo fragmenty vírusu.

Približne v tom čase vytvoril Gates propagačné video pre svoje „RNA vakcíny“.

Forbes publikoval 29. novembra 2021 článok od Stevena Salzberga s názvom „Áno, vakcína mení vašu DNA. Malý kúsok. To je dobrá vec.“ A neskôr premenoval článok na „Vakcíny proti Covidu nemenia vašu DNA – pomáhajú pri výbere buniek na posilnenie vašej imunitnej odpovede“.

Autor zmenil nadpis, aby zdôraznil, že vakcíny „nemenia vašu DNA“ bez toho, aby zmenil čokoľvek z obsahu článku.

Článok vyšiel na portály Dailyexpose TU

sk správy

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa tu...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty.  To, že sa...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek. Keby človek vedel, kto je, žil by svoj život úplne inak. No nevie. Žije v nevedomosti, bez vedomia toho, kto je. Žije sám za seba, bohužiaľ...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a dobrovoľne. Veľa ľudí už o tom...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: