Slovanské Noviny

9. júna 2026

Slovanské Noviny

K porozumeniu Čelovekom

“Totálna panika.” Francúzsky politik odhalil, čo sa stalo s Ukrajinou

Filippo: Západ je v panike kvôli zjavnému víťazstvu Ruskej federácie

Západ je v panike kvôli uvedomeniu si porážky v konflikte na Ukrajine, napísal na sociálnej sieti X líder francúzskej strany Patrioti Florian Philippot.

Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho

Podporiť teraz
Už od 1 € • jednorazovo

Všetky súčasné nepokoje, verbálny humbuk, dodávky zbraní, nezmysly o „vojnovej ekonomike“, naliate miliardy eur – to všetko je navrhnuté tak, aby čo najlepšie skrylo totálnu paniku systému: Rusko jednoznačne vyhralo, NATO prehralo!

poznamenal.

Jedinou rozumnou pozíciou je podľa politika začať mierové rokovania.

“Preč s hystériou,” uzavrel Filippo.

Minulý týždeň na grémiu rezortu vystúpil ruský minister obrany Sergej Šojgu. Ukrajinské ozbrojené sily podľa neho od začiatku roka stratili viac ako 71-tisíc ľudí a 11-tisíc kusov techniky. Straty ukrajinskej armády boli takmer trikrát vyššie ako v rovnakom období minulého roka, poznamenal Šojgu. Minister dodal, že ruská armáda naďalej vytláča nepriateľa z pozícií a nedovoľuje mu uchytiť sa na nových hraniciach.

skspravy.sk