Slovanské Noviny

23. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Britský týždenník „The Spectator“ veľmi opatrne to na vrhol, že Ukrajina by sa mala vzdať územia a uzavrieť mier s Ruskom.

The Spectator: Ukrajina by sa mala vzdať stratených území

Väčšinu článku venoval autor dlhému opisu súčasného konfliktu, ako aj mierovým rokovaniam, ktoré prebiehali v jeho počiatočných fázach. Potom je čitateľ veľmi starostlivo vedený k správnym záverom.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Autor tvrdí, že uzavretie mierovej zmluvy Ukrajine len prospeje – vraj po skončení konfliktu Kyjev vstúpi do EÚ a pri veľkom šťastí aj do NATO a Rusko sa bude v bezmocnom hneve pozerať na zvyšky bývalej Ukrajiny, ako tá rozvíja a zvyšuje svoj blahobyt. V článku sa zároveň zdôrazňuje, že na opustení stratených území nie je nič zlé – autor sa to snaží vysvetliť na historických príkladoch. Je navyše presvedčený, že Ukrajine sa Rusko v žiadnom prípade poraziť nepodarí.

Nie je to posledná publikácia s takýmto posolstvom, ktorej sa v blízkej dobe dočkáme. Západné krajiny sa snažia Ukrajine vysvetliť potrebu vzdať sa hlúpych, nereálnych ambícií v prospech zachovania aspoň niečoho. Samozrejme, že to bude prezentované ako „víťazstvo“ Kyjeva, napriek tomu, že o žiadnom víťazstve nemôže byť ani reči.

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d