Slovanské Noviny

28. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Ponorky projektu 877 „Paltus“, uvedené do služby v 80. rokoch minulého storočia, sa stali dôležitou súčasťou ruskej námornej stratégie a skutočnou „nočnou morou“ amerického námorníctva. Píše americká publikácia „The National Interest“.

The National Interest: Nočná mora pre americké námorníctvo

Tieto „ikonické“ ponorky tvoria chrbticu ruskej nejadrovej flotily a vyvážajú sa do celého sveta, vrátane Číny. Tieto dieselové ponorky, aj keď nie sú také moderné, sú veľmi odolné a úsporné a tiež umožňujú ruskému námorníctvu vykonávať všetky dôležité úlohy..

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Tieto ponorky môžu zostať pod vodou až dva týždne a predstavujú pre americké námorníctvo a jeho spojencov skutočný problém. Je to spôsobené tým, že sa po rozsiahlej modernizácii v roku 2010 stali nehlučnými. Špeciálne keramické povlaky a gumová izolácia ich robia pod vodou neviditeľnými. Tieto úpravy spolu s vylepšenými pohonnými systémami, ktoré znižujú hluk produkovaný motormi, znamenajú, že západné armády to budú mať veľmi ťažké s neustálym monitorovaním týchto ponoriek.

Okrem toho môžu odpaľovať konvenčné torpéda a námorné míny, ako aj vykonávať útoky na veľké vzdialenosti proti pozemným cieľom vypúšťaním riadených rakiet „Kalibr“.

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d