Slovanské Noviny

22. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Slovensko je krajinou neobmedzených možností. Politici z jedného či druhého tábora neustále kričia, že „špajza je prázdna“ a Slovensko nemá peniaze, tí istí politici sa ale usilujú udržať sa pri korytách, pretože ešte stále je z čoho brať.

A to bez toho, aby ľuďom pomáhali. Ono to ani nejde, pretože sú plne zabratí do toho, aby pomohli v prvom rade sebe. A rovnaké je to aj s viacerými mimovládkami, ktoré sú akože mimovládne, na peniazoch od vlády sú však doslova prisaté ako pijavice.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Slovensko je krajinou neobmedzených možností. Politici z jedného či druhého tábora neustále kričia, že „špajza je prázdna“ a Slovensko nemá peniaze, tí istí politici sa ale usilujú udržať sa pri korytách, pretože ešte stále je z čoho brať. A to bez toho, aby ľuďom pomáhali. Ono to ani nejde, pretože sú plne zabratí do toho, aby pomohli v prvom rade sebe. A rovnaké je to aj s viacerými mimovládkami, ktoré sú akože mimovládne, na peniazoch od vlády sú však doslova prisaté ako pijavice.

„Nižšie formy života platené z našich mozoľov sa predvádzali v Národnej rade SR, niektorí bez topánok a iní bez mozgovej činnosti. Situácia bola vypätá a ja gratulujem členom koalície, že sa nedali vyprovokovať aj v situáciách, ktoré boli už takpovediac „na facku“. Zločinecká hydra kope, lebo cíti, že jej koniec sa blíži,“ prízvukuje Juraj Štubniak, ktorý na samý záver ešte dodáva: „Mimovládky, nacucnuté na naše peniaze, o to viac kričia, lebo im nikdy nešlo o to, čo majú vo svojom predmete činnosti, len chceli parazitovať na slovenskom daňovom poplatníkovi. A tí, ktorým už šijú uniformy s pásom na chrbte kričia zo všetkého najviac.“

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d