Slovanské Noviny

28. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Plandémia nebude v tomto volebnom období riadne vyšetrená. Nie je na tom reálny záujem. Iba slová, vety a zvuky. Dobrá téma na získanie voličskej základne. Doteraz to boli iba náznaky smerujúce k tomu, že skutky sa akosi odlišujú od vyhlásení, ale teraz to začína naberať reálne kontúry.

Máme konečne dostupné závery kontroly Najvyššieho kontrolného úradu. Okrem nejakých pochybení, ktoré zistil, ktoré však neriešia tie podstatné pochybenia a už vôbec nie zodpovednosť osôb, uviedli v hlásení pre nenáročného čitateľa aj pár podstatných viet, na ktoré sa chcem zamerať.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Tak a teraz to najpodstatnejšie.

“…na základe získaných poznatkov je nevyhnutné zmeniť legislatívu. Dôležité je jasne definovať práva a povinnosti všetkých aktérov počas mimoriadnych situácií, aby nevznikali ad hoc skupiny bez právnej legitimity. Tí, čo konajú, majú postupovať v zmysle legislatívy, aby neskôr neboli vystavovaní riziku trestnoprávneho konania…”. Natíska sa otázka: A budú? Nie, nebudú. Prečo? Čítajte ďalej.

Na základe výsledkov šetrenia NKÚ, ktorý záverom POCHVÁLIL hygienikov a lekárov za zvládnutie pandémie, NKÚ nabáda na zmenu legislatívy v podstate tak, aby sa V BUDÚCNOSTI vedeli zvládať iné budúce zdravotné hrozby, vrátane nových pandémií. Žiadne trestanie, žiadni vinníci, presne ako povedal splnomocnenec vlády vo svojom úvodnom televíznom intre, že jeho cieľom nie je hľadať vinníkov. Bravó.

Skvelé, my vlastne suplujeme to, o čo sa snaží WHO v globálnom meradle a pritom sa ideme tváriť, že diktát WHO je nám proti srsti. Urobme si to pre istotu rovno duplicitne aj doma. Keď príde avizovaná choroba X (ak ste náhodou nezabudli na posledný WEF, z ktorého s touto informáciou prišiel aj pán predseda vlády z Davosu), treba mať hotovú NOVÚ legislatívu. Aby mohli byť BUDÚCE OPATRENIA v BUDÚCEJ PANDÉMII, akokoľvek prihlúple, podrobené formálnemu súdnemu prieskumu. Odpadne tak možnosť napadnutia opatrení za ich legalitu, to posvätí nová legislatíva, a na legitimitu bude treba znalecké posudky, ktorých sa v rozhodnom čase nedopátrate. Jednak preto, že sa taký znalec nenaskytne a jednak preto, že vedecká lobby zabezpečí tie správne štúdie. Prvá plandémia bolo hrateľné demo a dezolé jej betatesteri. Tlieskam. Dobre to máte vymyslené.

Žiadne megazlodejiny subjektov hospodárskej mobilizácie (len čerešničky líznuté), žiadne celoplošné testovanie, nikomu neprišlo divné, keď vystúpil v Anglicku študovaný “citizen” Pavelka a do telky blúznil, že keď je tu korona, chrípka akosi úplne vymizla. Nikomu študovanému, kompetentnému a hlavne neskorumpovanému vtedy nechcelo dopnúť, že to je plandémia testov a strachu. Nikto sa nepozrel na nozokomiálne infekcie v nemocniciach a ich podiel na “koronových” úmrtiach. Tie tabuľky a grafy na konci správy NKÚ sú na zaplakanie. Hlavne ich výklad a použité axiómy. Takmer celé zle. Mainstreamový naratív.

Štát ovládla patologická lobby. A to obrazne aj doslovne. Dokonalé K.O. Patológ nelieči, len konštatuje. Nevie definovať príčiny úmrtia, iba konštatuje, čo vidí. Tlieskam, dokonale vymyslené. Postaviť patofyziológov a internistov na vedľajšiu koľaj. Už tomu začínam rozumieť.

Inak, páni a dámy, meškáte. Treba sa poponáhľať. WHO bude skórovať koncom mája. Tedros povedali. A vy musíte svoju domácu úlohu odovzdať Ideálne do prázdnin, lebo tému prehrávajúca Ukrajina treba nahradiť. Po charkovskom fronte to predsa nemôže byť v televízii. Militantné médiá už čakajú na svoju dávku rozkazov na šírenie strachu a paniky, čo zaručuje zvýšenie sledovanosti a roztáča kolotoč príjmov z reklám.

Témy, ktoré striedanie starých tém zabezpečia, môžu byť len dve.

A) Pandémia. Ideálny kandidát je laboratórne vylepšená verzia H5N1.

B) Finančná kríza (trh derivátov vyskočil na 635×1012 USD, pomer papierového striebra a fyzického je cca 398:1 oz Ag).

C) Oboje naraz.

Držte si klobúky. Zase ste sa nechali dobehnúť.

História sa opakuje. Lebo ľudia sa nemenia. Nedosiahli sme žiaľ ako ľudstvo počas plandémie kritickú masu, ktorá nám zabezpečí vystúpenie z kolobehu deštrukcie. Zatiaľ. Ja však stále verím, že to vyjde.

Alebo ako vraj povedal Leonardo da Vinci: „PREBUDIL SOM SA, NO ZISTIL SOM, ŽE ZVYŠOK SVETA STÁLE SPÍ.“.

Aj by som dodal: Spia HLAVNE tí, čo o sebe tvrdia, že sú prebudení.

Vždy je však cesta von. Vždy sa naskytne riešenie. A vždy je čas. Vždy je to o slobodnej vôli a o slobodnom rozhodnutí. A alternatíva, ktorá pod týmto pojmom vystupuje a ktorú pod týmto pojmom poznáte, už neexistuje. A je to len dobre. Kto pochopí otroctvo polarity, urobí najväčší krok vpred. Toto poznanie poslúži Vášmu rozvoju.

Venujte sa svojim blízkym, choďte do prírody, vypnite TV a internet. Kašlite na politiku. Do každej činnosti vložte princíp morálky a etiky. Vzdelávajte sa, čítajte. A hlavne, ŽITE.

Štát chce stavať štátny jadrový reaktor Dva metre

Peter Weis

/ akw.sk /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d