Slovanské Noviny

4. decembra 2022

K porozumeniu Čelovekom

Podľa Ficových slov nečakajú Smer-SD na sneme voľby do orgánov strany. Považuje ju za personálne stabilizovanú

Opozičný Smer-SD čaká vo štvrtok 17. novembra snem. Témou má byť predvolebný rok 2023. Predseda Smeru-SD Robert Fico pre TASR uviedol, že má ambíciu viesť stranu do parlamentných volieb. Otázka volebného lídra je tak podľa jeho slov vyriešená.

„Môžem to jasne povedať. Ak som sa rozhodol opätovne sa stať predsedom strany Smer-SD po nešťastných zradách, ktorým sme čelili v strane, mám, samozrejme, takú istú ambíciu byť volebným lídrom strany. Toto je u nás asi vyriešená otázka,“ povedal Fico pre TASR.

Podľa Ficových slov nečakajú Smer-SD na sneme voľby do orgánov strany. Považuje ju za personálne stabilizovanú.

Budem definovať správanie sa Smeru-SD v predvolebnom roku

priblížil program snemu. Načrtnúť chce na ňom línie predvolebného správania sa, ale aj to, ako bude vyzerať volebný program strany. Považuje to za veľmi dôležité. Dodal, že rok 2023 môže byť aj volebným rokom, verí v predčasné voľby.

Začiatok snemu je plánovaný o 9.30 h v Zimnej jazdiarni Bratislavského hradu, predpokladané ukončenie je o 13.00 h. Predstavitelia strany majú následne naplánované aj kladenie vencov k pamätníku Alexandra Dubčeka pred Národnou radou SR.

skspravy

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: