Slovanské Noviny

4. decembra 2022

K porozumeniu Čelovekom

Ako bude vyzerať svet v roku 2032? Zvrátenie príbehu o Covide, konfrontácia s „veľkým resetom“, obnovenie demokracie

Peter Koenig píše ako my, ľudia, máme možnosť prebudiť sa k pravde a spoločne, jednotne a solidárne bojovať proti zločinom proti ľudskosti, ktoré napáchalo vnucované očkovanie a opatrenia proti pandémii, a to masívnou občianskou neposlušnosťou.

Ekonomický chaos, chudoba a hladomor

Ekonomické a finančné dôsledky budú jednoducho povedané – gigantické. Ekonomické a finančné dôsledky budú pre obyvateľov sveta v rokoch 2022 až 2032 jednoducho nepredstaviteľné.

Už dnes, po prvých dvoch rokoch „Covidu“ a intenzívnom nápore vaxx, bankrotov na globálnom severe, ako aj následný ekonomický kolaps na globálnom juhu, takzvanom rozvojovom svete, zvýšili chudobu a hladomor.

Oxfam posilňuje toto vyhlásenie predpovedaním, že táto „plandémia hladu“ ohrozuje milióny ľudí hladom; pozri TU. Podľa Oxfamu sa očakáva, že milióny ľudí zomrú na chudobu, hlad, zúfalstvo a choroby – nehovoriac o jedovatých „vedľajších účinkoch „vakcinácie“.

Dvojciferná inflácia

Okrem toho čelíme mimoriadnemu (úmyselnému) smerovaniu k dvojcifernej inflácii – skutočnej cenovej bubline, o ktorej sme za posledných 30 rokov nepočuli. Čo keď to praskne a praskne to? Viac presunu zdrojov zdola a od stredu nahor. Plánovaný presun bohatstva – obrovský posun. Je to čistá krádež. To samo o sebe spôsobí viac chudoby, zúfalstva a smrti.

Bezprávie nepozná hraníc. Naopak, bohaté krajiny vytvárajú svoje zákony tak, že to, čo by sa inak nazývalo „korupcia“, sú teraz „reguláciami“ bielych golierov.

Veľký reset

A nemýľte sa, toto je plán. Veľký reset to popisuje celkom dobre, až na to, že autori Veľkého resetu vykresľujú novú éru ako obdobie Veľkého šťastia, „nebudeš nič vlastniť, ale budeš šťastný“.  Doslova. Ľudské mysle budú robotizované alebo transhumanizované, aby sa cítili dobre.

Vpichy, falošne nazývané vakcíny, obsahujú vysoko toxickú a elektromagnetickú látku s názvom Oxid grafénu, ktorá dostane smrteľné ultrakrátke vlny 5G, s ktorými sa bude manipulovať ľudský mozog, podľa želania majstrov. Pozri zistenia španielskych výskumníkov „Piata kolóna“. Existuje podozrenie, že prostredníctvom DARPA dnes prebiehajú pokusy o manipuláciu mysle.

Vakcíny mRNA ovplyvnia životy mnohých svetových výrobcov, továrenských robotníkov, administrátorov, plánovačov, keďže boli požiadaní, aby boli posadnutí, aby si udržali prácu – aby uživili svoje rodiny. Netušia, že takzvaná vakcína je starostlivo naplánovaná jedovatá zmes.

V mnohých krajinách nie je dovolené nakupovať ani potraviny, pokiaľ sa nepreukážete očkovacím certifikátom. Toto obrovské vydieranie, uplatňované v celom západnom svete, je nevýslovným zločinom proti ľudskosti. Hovorí za totálnu nezákonnosť.

V tejto atmosfére musíme očakávať čokoľvek a všetko – ale rozhodne musíme prestať dôverovať našim vládam.

Dôsledky týchto plánovaných katastrof možno eufemisticky nazvať narušením dodávateľského reťazca – prázdnymi regálmi – a hladomorom aj v takzvaných rozvinutých krajinách alebo krajinách prvého sveta.

Na globálnom juhu bude bieda katastrofálna, čo sa nedá slovami povedať – pozri vyššie, čo hovorí Oxfam. A ak to nezastavia masívne protesty ľudí, udalosti neposlušnosti ľudí, ako je kanadský konvoj slobody 2022, svet môže skutočne čeliť nevyspytateľnej biede.

Skončíme vo svete duchov? So zníženou populáciou, obrovským bezpilotným výrobným aparátom, ktorý nič nevyrába, ale pomaly hnije – keďže chýba pracovná sila a suroviny a umelá inteligencia (AI) nedokáže vyplniť všetky medzery?

Obnova demokracie

 My, ľudia, v masívnom hnutí solidarity budeme musieť postaviť zodpovedných pred súd .

Nebudeme akceptovať Veľký reset ani zelenú agendu, ani agendu globálneho otepľovania, ani digitalizáciu tela, mysle a peňazí, ani život s QR kódom 

– budeme prosperovať smerom k novej modelovej spoločnosti, ktorá možno bude musieť začať od nuly, z úrovne spotreby (a plytvania) menej, ako produkuje Matka Zem.

Keď sú ľudia závislí na elektronike, digitálnych peniazoch, digitálnom čokoľvek – s ich najintímnejšími údajmi zaregistrovanými, digitálne na QR-kódoch, sme zotročení. Dnes sa tomu musíme vyhnúť, pretože keď už sme tam, v digitalizovanom svete QR , je už neskoro. Sme zotročení.

Nie je to tak dávno, asi pred 60-70 rokmi, po druhej svetovej vojne, sme žili relatívne pokojný život – žiadna alebo takmer žiadna elektronika a život neboli možné.

Príbeh o Covide so všetkými jeho strachmi, nátlakom, vydieraním a hrozbami spôsobil veľké škody v spoločnosti u väčšiny ľudí, ktorí verne verili svojim vládam, ktoré ich následne zradili na smrť.

Nebude ľahké všetkých vytrhnúť z tejto indoktrinovanej lži, z tejto kognitívnej disonancie, čo je dobre naplánovaný psychologický fenomén,  ktorý  – podľa  Dr. západnej populácie, čo znamená, že sú doslova zhypnotizovaní. Prebudiť ich bude mimoriadne ťažké.

Lekár mi raz povedal, že ak zajtra vláda zruší všetky obmedzenia týkajúce sa Covidu, ľudia by ešte nejaký čas chodili s maskami. Hovoril o krajine globálneho juhu, ale na globálnom severe by to nebolo príliš iné. To je efekt hypnózy. Stále žijú pod syndrómom strachu.

Doktor Fuellmich pokračuje – jedna tretina je hore a zvyšná tretina – môže existovať ochota vidieť pravdu.

Už bolo napáchaných veľa škôd a ešte veľa bude nasledovať. Ale žijeme v dynamickom svete a my, ľudia, máme moc otočiť loď. V skutočnosti sa príliv už obracia, možno pomalšie, než by sme si želali, ale otáča sa.

Citujem Boba Dylana: „Časy sa menia“. Určite. „Venceremos!“

Peter Koenig

O autorovi: Peter Koenig je ekonóm a geopolitický analytik. Je tiež odborníkom na vodné zdroje a životné prostredie. Viac ako 30 rokov spolupracoval so Svetovou bankou a Svetovou zdravotníckou organizáciou na celom svete v oblasti životného prostredia a vody. Prednáša na univerzitách v USA, Európe a Južnej Amerike. Pravidelne píše pre online časopisy ako Global Research; ICH; New Eastern Outlook (NEO) a ďalšie. Je autorom Implózia – Ekonomický triler o vojne, ničení životného prostredia a firemnej chamtivosti – fikcie založenej na faktoch a na 30-ročných skúsenostiach Svetovej banky po celom svete.  Peter je tiež spoluautorom knihy Cynthie McKinneyovej „Keď Čína kýchne: Od blokovania koronavírusu po globálnu politicko-ekonomickú krízu“ (Clarity Press – 1. novembra 2020)

Je vedeckým pracovníkom Centra pre výskum globalizácie (CRG).

skspravy

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: