Slovanské Noviny

1. apríla 2023

K porozumeniu Čelovekom

Slovenský Watergate alebo o zločine, do ktorého sú až po uši namočené médiá, Lipšic, vyšetrovatelia NAKA, sudca aj Hegero-Matovičova vláda

Podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha o prenasledovaní kritikov zločineckého režimu, ktorý po voľbách v roku 2020 a vytvorením vlády nastolila za asistencie korporátnych médií spodina slovenskej spoločnosti. 

Predstavte si, že som extrémista. A že tu nechcem demokraciu. A chcem zničiť svojich nepriateľov. Je to samozrejme nezmysel, ale čisto hypoteticky – predstavte si to. A predstavte si, že vyhrám voľby…

Ako prvé namontujem kamery každému opozičnému politikovi do spálne. S odôvodnením, že tam porcujú jeleňov. Roztočíme boj proti pásavke zemiakovej a imperialistickým pytliakom!

Potom videozáznamy pošlem spriazneným médiám, nech vysielajú nočné scény opozičných politikov – národ sa zasmeje nad tým, aký nápaditý je Lipšic v postieľke a ako Igorko uspáva mačičku.

A nedajbože niekto z opozičných lídrov povie niečo intímne, naše médiá z neho urobia netvora, ktorý neváži slová, keď je doma v spálni. Opozícia, teš sa na slobodu a demokraciu!

Ak bude mať niekto námietky, zavrieme do väzby. Potrápime. A možno sa niekto aj o papuču potkne. Aj nejaké tie “samovraždy” budú, však prečo nie, vytvorím si politickú komisiu a tá skonštatuje, že všetko bolo alright.

V polícii urobím porádky. Cez krágľovací zákon povyhadzujem každého, kto bude reptať. Na špeciálnu prokuratúru si dosadím nejakého svojho urválka a ten bude likvidovať všetkých, na koho ukážem prstom. Jojojoj, to bude.

Súdy obsadím svojim Pamelami. Tie budú posielať ľudí na doživotie – juj, to bude prepadnutých majetkov. Za Lenina sa tomu hovorilo vyvlastňovanie, my to ale urobíme demokraticky.

My budeme akože bojovať so zločinom. Rozkošné. Že to nenapadlo Levovi Davidovičovi, načo vymýšľal všetky tie pamflety o boji s kapitalizmom, vyhovoríme sa predsa na boj s Hydrou. A hor sa znárodňovať!

Ak sa budú ľudia búriť, povieme, že sú triedni nepriatelia, ehm, pardon, dnes sa hovorí – extrémisti.

Dnes ťa šupnú za mreže za citovanie Ľudovíta Štúra, nuž tak my pošleme pravičiarov za mreže za citovanie Reagana a Thatcherovej. Všetci si budú povinne myslieť to, čo chceme my. V mene slobody a demokracie. Sladké.

A keď budú ľudia moc reptať, tak polku národa vyhlásime za dezolátov a podľudí a pošleme ich do domáceho väzenia. Nepustíme ich do reštaurácií ani kina. Budú “kvičať ako svine na bitúnku”.

Hej, hej, je tu isté riziko, že sa ľudia pokúsia o referendum. A budú chcieť voľby. Ale nebojte, vyriešime. Naša prezidentka referendum zmarí. Hodí státisíce podpisov do koša a vymyslí si, že poslanci majú ľudské právo na štvorročný plat. Bohovské.

Na polícii sa vytvoria tímy “našich chlapcov”, ktorí budú terorizovať opozíciu. Nazveme to boj proti mafii. A sami budeme využívať služby narafičených mafiánov, aby sme ich cez vymyslené udania dostali za mreže. Ohromné.

Vyhlásime núdzový stav, aby sme nemuseli nakupovať transparentne. Eldorádo. Ani deficit už nebude téma, ani verejný dlh, peniaze budú lietať kade-tade. Ach, tá slastná demokracia.

Ak sa náhodou ozve nejaký opozičný poslanec, naše médiá ho roztrhajú na kusy. Odkážeme mu, nech šúcha nožičkami a čaká na našu Čeku…. A videjká. Budeme púšťať videjká. Zničíme tých buržoáznych pytliakov, jedného po druhom!

Len si to predstavte, že by som bol naozaj extrémista. Ani Auróru nepotrebujem. Ani VOSR. Úplne mi postačí to, čo mi tu zanechá Matovič. Merci, ďakujem, že si.

Ešteže extrémistom nie som, liberálne médiá si môžu vydýchnuť. Len sa tak pýtam: nie je tu extrémistom náhodou niekto úplne iný?

Vy si uvedomujete, že bol spáchaný trestný čin?

Práve som prechádzal parlamentom a vrhli sa na mňa liberálne médiá. Baby z Joj-ky, z Markízy, desať kamier. No jasné – témou číslo je odpočúvanie Roberta Fica.

“Čo hovoríte na to, čo povedal Robert Fico ohľadom krádeže peňazí…,” začne baba z Joj-ky. Preruším ju: “Nerozumiem, hádam sa ma nepýtate na únik zo spisu. Uvedomujete si, že bol spáchaný trestný čin?”

Baba nerozumie. Jej je predsa jedno, že tu došlo k najbrutálnejšiemu útoku na opozíciu od dôb fašizmu. Dostala pokyn od oligarchov, ktorí vlastnia médiá. Ísť po Ficovi!

Rozkaz zněl jasně. Za každú cenu Fica zničiť. Kašľať na zákony, kašľať na morálku, kašľať na demokraciu. Rastú mu percentá, treba ho zlikvidovať. Kamery aj do spálne namontovať, čokoľvek.

Snažím sa to babe z Joj-ky vysvetliť na príklade: “Predstavte si, že by nejaký násilník znásilnil ženu a nahrával si to. A vy by ste sa ma teraz pýtali, čo si myslím o tom zázname a jej tele, že či nie je pribratá a tak.”

Na zlomok sekundy som dúfal, že baba z Joj-ky pochopí príklad. Hovorí sa tomu analógia, priemerné dieťa vo veku 8 rokov už má kognitívne schopnosti rozvinuté natoľko, že by malo chápať takéto prímery.

Nevydalo. Baba z Joj-ky na mňa nechápavo pozrie a hovorí: “Tu predsa nebola znásilnená žena, pýtame sa na odpočúvanie Roberta Fica.” TAMTADADÁ! Slovenskí novinári v priamom prenose. Mozog umrel. Smiechom.

Každý vie, kde je pointa. Nemôžete spáchať trestný čin a potom naháňať obeť. Nemôžete tolerovať, že štát prenasleduje opozíciu. Nemôžete pripustiť diskusiu o tom, o čom sa rozprávali ľudia, ktorí nemali byť odpočúvaní a ktorých záznamy nemohli uniknúť.

“Vy si uvedomujete, že ste spolupáchateľmi zločinu?,” pýtam sa prítomných novinárov. “Hanbite sa,” odvraciam sa od baby z Joj-ky.

Nato sa ozve baba z Markízy: “Mňa zaujíma to isté, čo kolegyňu, čo hovoríte na to, čo Robert Fico…”. “Hanbite sa aj vy,” hovorím a odchádzam. So zločincami sa nerozpráva.

A médiá si zjavne neuvedomujú, že sa podieľajú na zločine. V Česku už obžalovali 28 ľudí za únik zo spisov. Na Slovensku je to vážnejšie. Tu štát organizoval likvidáciu opozície cez odpočúvanie súkromných rozhovorov a poslal to médiám. To je na tvrdú basu.

Médiá, ktoré sa na tom podieľali, páchali trestný čin. A skôr či neskôr budú čeliť trestnoprávnym následkom. Je úplne jedno, či Robert Fico nahlásil či nenahlásil nejakú krádež peňazí – zjavne nedôveruje polícii a plne mu rozumiem. Veď polícia je plne v rukách Matoviča.

Podstata je inde. Došlo k hroznému zločinu a médiá sú v tom namočené až po uši. Je v tom Lipšic, sú v tom vyšetrovatelia NAKA, je v tom sudca, je v tom vláda. Slovenský Watergate.

Znásilnili opozíciu. A médiá plnia svoju úlohu Lipšicových rotvajlerov. V USA Nixona dohnali k odstúpeniu médiá, pretože chránili demokraciu. Na Slovensku médiá kolaburujú s fašizmom. V tom je ten zásadný rozdiel.

A viete, čo je na tom najlepšie. To ticho z Prezidentského paláca. Došlo k najväčšiemu útoku na opozíciu v demokratickej krajine od Nixonovho Watergate a Čaputová si pilníkuje nechtíky a skúša nové garderóby.

Ako môže v takýchto historických chvíľach mlčať? Jej je ukradnutá celá demokracia. Jej je jedno, že sa polícia zneužíva na diskreditáciu opozície. Jej je jedno, že tu máme Watergate. Nerušte madam pri pilníčku.

Keď pred rokmi Kočner vytiahol na Lipšica súkromnú komunikácuu Dibákovej a Grendela, z ktorej vyplývalo, že Lipšic zahýba svojej žene, Lipšic vyhlásil, že nebude na protiprávne získanú komunikáciu vôbec reagovať.

A bolo vybavené. Médiá to z úcty k zákonu nechali tak. Ešte z neho urobili obeť a nadávali každému, kto to vytiahol. A to ho neodpočúval štát. Stať sa to dnes, tak má Dibáková s Grendelom nad hlavou Lipšicovu kameru pri celej tej gymnastike, čo spolu páchali.

Všimnite si tú zmenu. Dnes to je Matovičov a Lipšicov štát, ktorý nasadil kamery na Roberta Fica a vnikol mu do súkromia. Nie nejaký Kočner, nie nejaký súkromník. Ale štát! A médiá veselo páchajú trestnú činnosť a chcú čo najviac ublížiť obeti trestného činu. Perfektné.

Dnes večer sa na Joj-ke a na Markíze bude riešiť, čo povedal Robert Fico v súkromnom rozhovore… Chcú uvariť ľudí ako žaby, aby sa nevenovali podstate, že vlastne došlo k fašistickému prevratu – budú sústreďovať ich pozornosť na pletky a bulvár.

Neviem, či sú niektorí novinári tak dobre zaplatení alebo len takí hlúpučkí. Priznám sa, dlho som nevedel tento rébus rozlúsknuť. Pri pohľade na tu dievčinku z Joj-ky, ktorá netuší ani to, ako v logickom myslení funguje analógia, obávam sa, že som dnes pochopil.

Nie je nič horšie, ako mix hlúposti a skorumpovanosti. Milé liberálne médiá,
gratulujeme. Benito Mussolini by bol na vás hrdý.

Nielenže odpočúvajú lídra opozície, ale zatvárajú už aj novinárov za citovanie Ľudovíta Štúra

Z Roberta Fica urobili národného štvanca. Zneužívajú políciu, prokuratúru, súdy aj svoje liberálne médiá, aby ho zničili. Už stratili akékoľvek zábrany a dokonca ho v súkromí odpočúvali… Nepomôže.

Smer nikdy nebol taký zomknutý ako dnes. Stojíme za Robertom Ficom a budeme ešte tvrdšie bojovať proti fašistickým praktikám Matoviča a Lipšica.

Vláda posiela desiatky miliónov do schránkových firiem – myslíte, že niekoho zaujíma, že Fico mal soplík v Grécku? Myslíte, že ľudia nevidia, že oni týmto len prekrývajú svoje zlodejiny?

Minister Sulík nevie vysvetliť kúpu ranču za stovky tisíc eur v Austrálii – myslíte, že niekoho zaujíma, že Ficovi ukradli jeho úspory z kancelárie alebo že pojedá slaninu?

Nie, zničiť Smer sa vám nepodarí. Jasné, všetci si teraz budeme musieť skontrolovať spálne, či nám tam úchylný voyeur Lipšic nenasadil kamery, lebo takto to fašisti robia. Ale inak ide život ďalej.

Ďalej budeme bojovať za ľudí a za Slovensko. Nás fašisti nezastrašia. Dnes sme s odborármi protestovali proti neoliberálnej politike vlády. Nedajú ľuďom ani euro navyše, chcú Slovákov všetkých vyhladovať.

Podali sme návrh na odvolanie Krajniaka za lúpež storočia – ukradnúť 24 miliónov v čase, kedy ľudia padali na ústa počas pandémie, to dokážu fakt len slušnoľudia. Každá normálna vláda by už dávno kľakla.

Aj Sulík si od nás pri odvolávaní vypočul svoje a kauza Krokodíl Dundee zďaleka nekončí. Pôjdeme po ňom, gaunerovi. Jasné, pročkovia poslušne stláčajú gombíky, ale nebojte sa, príde na nich čas. Na všetkých.

Porušili všetky pravidlá, vydali sa cestou zločinu. Vedia, že po zmene vlády príde spravodlivý trest. A chytá ich panika. Aj preto vláda svoj teror každým dňom stupňuje.

Nielenže odpočúvajú lídra opozície, oni dokonca zatvárajú novinárov za citáty Ľudovíta Štúra. Včera odsúdili Tibora Eliota Rostasa a ani mu kvôli rúšku nedovolili sa hájiť. A hádajte, kto bol v hlavnej úlohe – hlavným Lipšicovým inkvizítorom bol prokurátor Honz, ktorý kedysi obviňoval aj Roberta Fica.

A Rostasa odsúdil sudca Paluda, bývalý kandidát Sulíkovej SaS do parlamentných volieb. Dvaja slniečkarski liberáli, Paluda a Honz, sa rozhodli, že citovať Štúrovcov je extrémizmus. Toto je čistá likvidácia Slovenska.

Kriminalizujú alternatívne médiá, kriminalizujú opozíciu, zastrašujú odbory, zneužívajú políciu, odpočúvajú nás, lynčujú nás. A viete, čo im my všetci odkazujeme?

Nás neporazíte. Budeme bojovať ako levy. A vyjdeme z toho ešte silnejší. Lebo to, čo Slováci skutočne nenávidia, je hon na čarodejnice.

Naše dejiny sú dejinami národných hrdinov, ktorí bojovali za chudobných a za vlasť. A ktorých uštvali tí hore. Uštvali Jánošíka, uštvali Štúra, uštvali Dubčeka. Máme v krvi sympatizovať s ľuďmi, proti ktorým papaláši a cudzopasníci vedú džihád.

V Postoji to dnes vyjadrili úplne presne. Slovensko vidí, že z Roberta Fica urobili štvanca, ktorého naháňajú všetci: politici, policajti, prokurátori a v prvom rade médiá. A on nič zlé neurobil. Urputne sa bráni a získal si Slovákov späť na svoju stranu.

Stojíme pri ňom. Jeden za všetkých, všetci za jedného. S úsmevom a novým odhodlaním. Pozdravujeme z parlamentu a odkazujeme Matovičovi, Lipšicovi a celej tej ich fašistickej mafii:

NO PASARÁN! Cez nás neprejdete!

Zdroj: Facebook Ľuboš Blaha

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

 • My všetci sme jeden celok.

  My všetci sme jeden celok.

  Všetci vieme, že existujú hodnoty materiálne a hodnoty nebeské. Nebeské hodnoty sa nedajú kúpiť. To je nemožné. Ale paraziti vymysleli ako ich predať. Ako predať Svedomie, ako...
 • Vnútro Človeka

  Vnútro Človeka

  Každý človek sa niekedy nachádza pod ťarchou krivdy. Krivda na krivde preložená krivdou. Proste taká fáza života sa spustila z nejakého dôvodu v živote človeka. A človek...
 • Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Ako tajomne znie tento Hostinského text: Slovo úprimnô znie i k tebe, ľudu slovenský! Svet ťa haní, že v baniach kopeš, na poli mozolíš, na dvore dobytok...
 • Vytratenie a návrat Starej Vieronauky Slovenskej

  Vytratenie a návrat Starej Vieronauky Slovenskej

  STARÁ VIERONAUKA SLOVENSKÁ sa dočasne úplne vytratila z nášho duchovného a kultúrneho dedičstva. Nezanikla. Len sa vytratila. Nebolo totiž možné začať ju pokrytecky svojvoľne interpretovať, úmyselne a...
 • Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Starú vieronauku Slovenskú tvoria tri pranázory Slovenov:1. Pranázor na SVET2. Pranázor na BOŽSTVO3. Pranázor na ČLOVEKA Štruktúra náuky odzrkadľuje realitu bytia z pohľadu Človeka.1. Pranázor na svet...
 • Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Tri kľúče otvárajú nám svätyňu vieronauky starobylých Slovenov. Prvým kľúčom vstupujeme do chrámu, kde na sklepení, na stĺpoch, oblokoch, po stenách a dverách zobrazenú vidíš celú oblohu nebeskú...
 • ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  Aby sme pochopili koncepciu jednotného riadenia sveta, na základe existujúcich pravidiel (tovarovo – peňažných a tovarovo – ekonomických vzťahov medzi subjektami a územiami), je potrebné poznamenať, že...
 • Globalisti a My – Človekovia

  Globalisti a My – Človekovia

  Človekom je možné manipulovať pomocou klamstva. To je známy fakt. Známy je hlavne tým, ktorí vytvorili tento inštrument manipulácie. Na tom je postavený celý systém. Tento systém...
 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa tu...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty.  To, že sa...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek. Keby človek vedel, kto je, žil by svoj život úplne inak. No nevie. Žije v nevedomosti, bez vedomia toho, kto je. Žije sám za seba, bohužiaľ...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a dobrovoľne. Veľa ľudí už o tom...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: