Slovanské Noviny

16. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

V roku 1954 nemecký fyzik W.O. Schumann potvrdil svoju hypotézu o frekvenčných osciláciách Zeme pri 7,83 Hz, ktoré ovplyvňujú mozog cicavcov. Staroveké indické učenie považovalo túto frekvenciu za ÓM alebo za vtelenie čistého zvuku a považovali pravidelnú prácu s ňou za veľmi potrebnú pre duchovný rozvoj.

V neurológii je frekvencia 7,83 Hz spojená s nízkymi alfa frekvenciami a vysokými frekvenciami theta mozgu. Charakterizuje vysoký stupeň hypnotability ľudí, stav meditácie, zvýšený prietok krvi do mozgovej oblasti atď.

A ak do konca minulého storočia bola frekvenčná rezonancia Zeme stabilne na 7,83 Hz a ruská orbitálna stanica v júni 2014 prvýkrát zaznamenala frekvenciu 8,5 Hz so špičkami do 16,5 Hz, potom v januári 2017 Schumannova rezonancia prekročila hodnotu 36 Hz.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Nie je ťažké si všimnúť, že k zmenám v ľudskom vedomí začalo dochádzať v 80. – 90. rokoch minulého storočia, keď planéty slnečnej sústavy začali vstupovať do pásma nového a neobvyklého frekvenčného rozsahu pre ľudské prostredie spojené so zmenami frekvenčných kmitov Zeme.

Je potrebné si všimnúť, že v biotope človeka prebiehajú rýchle zmeny, ktoré budú pokračovať v nasledujúcich desaťročiach. Reštrukturalizácia frekvencií Zeme ovplyvní nielen prírodu okolo nás (zmeny v klimatických podmienkach sa už prejavujú voľným okom), ale aj vedomie, správanie a zdravie každého človeka.

V skutočnosti v priebehu asi dvadsiatich rokov sa „dýchanie“ Zeme zmenilo viac ako štyrikrát!

Od 7,83 Hz – uvoľneného stavu mozgu do 36 Hz – stresového stavu nervového systému (podľa neurológov), pri ktorom sa ľudia stávajú viac dráždivejšími, agresívnejšími a sú schopní konať nerozvážne kroky. A ako už vieme, stresový stav je jednou z hlavných príčin rôznych chorôb.

Ukazuje sa, že za posledných 15 až 20 rokov bol ľudský organizmus neustále vystavený a stále je vystavený úderom z dvoch strán. Na jednej strane – kvôli meniacim sa frekvenciám kmitov Zeme; na druhej strane kvôli rastúcej nekompatibilite frekvencií nepekných myšlienok a činov s novými frekvenciami Zeme. V dôsledku neustálych „úderov“ dochádza k nerovnováhe systému „duša – telo“, ktorá nezdravo ovplyvňuje život každého jednotlivca.

Schumannova rezonancia ovplyvnila aj zníženie účinnosti praktík duchovného rozvoja, ktoré sú v našej dobe rozšírené. Ak základom meditácie v priebehu storočí bola rezonancia s „dýchaním“ Zeme pri 7,83 Hz, potom s novou frekvenciou 36 Hz je rezonancia nemožná, a preto nie je možné dosiahnuť rovnaké výsledky v duchovnom vývoji. Som presvedčený, že aj tí, ktorí používajú iné typy praktík, si mohli všimnúť zníženú účinnosť týchto cvičení.

Chrániť sa pred týmito útokmi a prežiť v nových podmienkach je možné iba zmenou seba. Ale ako? Otázky, otázky … na ktoré odpovede môžete nájsť iba vy sami.

Michail Dechta, priateľ a spolupracovník Nikolaja Levašova, Jún 2017.https://www.youtube.com/embed/jE1of4SKxM4?feature=oembed

Preložil: OZ Biosféra www.biosferaklub.info

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.