Slovanské Noviny

24. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Rusko včera vydalo dosud nejostřejší prohlášení od začátku války, a varovalo, že všechny své nepřátele podrobí tzv. Charkovskému procesu z prosince 1943 – tedy veřejné popravě!

Místopředseda Rady bezpečnosti Ruské federace Dmitrij Medveděv vydal včera dosud nejostřejší ruské prohlášení od začátku války na Ukrajině. Prohlášení je zřejmou reakcí na současné útoky ukrajinských vojsk proti ruským vesnicím v okolí Bělgorodu, a na pár hodin staré vyhlášení lotyšského prezidenta Edgarse Rinkēvičs: “Russia delenda est!”, kterým vyzval ke zničení Ruska, použitím známé římské formulace “Carthago delenda est” – “Kartágo musí být zničeno”.

Rinkēvičs včera použil známý výrok, který v římském Senátu pravidelně pronášel Cato Starší, v období těsně před III. punskou válkou, a ta skončila porážkou Kartága, a celé město bylo rozbořeno a zasypáno solí, aby se už nikdy nedalo obnovit, a všichni jeho obyvatelé byli buď povražděni, a nebo prodáni do otroctví.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Medveděv odpověděl prezidentovi Rinkēvičs latinským výrazem “Memento Mori“, který varoval ve středověku křesťany před nevyhnutelným příchodem “Posledního Božího soudu” se všemi důsledky pro všechny hříšníky. V prohlášení Medveděv použil slavnou fotografii z veřejné popravy 3 nacistů a 1 ruského kolaboranta, kteří byli v prosinci 1943 v ukrajinském Charkově odsouzeni k oběšení za válečné zločiny a masové vyvražďování Rusů pomocí pojízdných plynových komor. Tzv. Charkovský proces, ze kterého Medveděv včera použil fotografii, byl prvním soudem nad válečnými zločinci v dějinách lidstva, byl zaznamenán na filmový pás, a byl tehdejšími americkými právníky i soudci považován za natolik důležitý milník světové justice, že se stal vzorem pro samotný Norimberský proces. (Zde najdete 49 minut trvající dobový dokument o Charkovském soudu. Upozorňuji, že obsahuje drastické záběry nacistických válečných zločinů, které byly odhaleny po osvobození Charkova, včetně popravovaných kojenců! Dole je fotografie, kterou včera Medveděv použil. Je z filmu.)

V prohlášení pod fotografii Medveděv umístil následující text: Představuji svým západním přátelům, (na základě fotografických materiálů z Charkovského procesu v roce 1943), alternativní způsob řešení (ukrajinského konfliktu), který postihne kyjevskou nacistickou smečku, (pokud nebude uzavřen mír podle ruských podmínek). Při tomto alternativním řešení konfliktu, se v Charkově budou opět na šibenicích houpat nejen všichni bastardi střílející do mírumilovných obyvatel našich měst, ale s nimi i netvor jménem Rinkevičs, bez žádné důležitosti vydávající se za prezidenta neexistující země Lotyšska, který si přeje smrt Ruska. Pamatujte na smrt – Memento mori!

Originální text v ruštině: Представляю западным друзьям альтернативный фотовариант формулы мира для киевской нацистской своры (по материалам процесса в Харькове в 1943 г.). И там же будут болтаться ублюдки, обстреливающие мирных жителей наших городов, и с ними изображающий из себя президента несуществующей страны латвии ничтожество по фамилии ринкевичс, пожелавший смерти России. Memento mori!

Plný text prezidenta Rinkevičs: Plně podporuji Emmanuela Macrona: neměli bychom kreslit červené čáry pro sebe, musíme nakreslit červené čáry pro Rusko a neměli bychom se bát je prosadit. Ukrajina musí vyhrát, Rusko musí být poraženo. Rusko delenda est! Rusko musí být zničeno!

Originální text v angličtině: I fully support Emmanuel Macron: we should not draw red lines for ourselves, we must draw red lines for Russia and we should not be afraid to enforce them. Ukraine must win, Russia must be defeated. Russia delenda est!

AUTOR: Michael Svatoš

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d