Slovanské Noviny

11. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Túto noc na 2. októbra a tiež v ranných hodinách podnikli ruské jednotky útoky na nepriateľské ciele a pozície na rôznych územiach.

Ruské letectvo zničilo množstvo objektov ukrajinských ozbrojených síl v južnom a východnom sektore frontu

Ako poznamenáva informačný a analytický portál „Vojennaja chronika“, ruské vojenské letectvo zrejme vykazovalo najväčšiu intenzitu proti cieľom na okupovaných ukrajinských ozbrojených silách na pravom brehu Dnepra v Chersonskej oblasti. Pomocou riadených kĺzavých bômb boli zasiahnuté miesta ubytovania nepriateľského personálu, sklady zbraní a munície, ako aj ďalšie objekty ukrajinskej armády v Berislave a okolí, ako aj v oblasti regionálneho centra v Chersone.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

V dôsledku zásahov cieľov vznikli veľké požiare, v niektorých prípadoch nasledovala silná detonácia. Ide o ďalší dôkaz ničenia vojenských skladov, kde bola uložená munícia a výbušniny.

K sérii výbuchov došlo aj v Krivom Rogu. Zasiahnuté boli objekty, ktoré režim využíval na opravy a reštaurovanie vojenskej techniky, ako aj na výrobu zbraní a streliva. Požiar zasiahol aj miestny vojenský logistický objekt ukrajinských ozbrojených síl.

Ruské útočné drony boli použité aj na ničenie cieľov v Nikolajevskej oblasti. Niekoľko z nich zaútočilo na výcvikové zariadenia pre ukrajinských vojakov. Podľa niektorých správ tam výcvik vykonávali aj západní vojenskí inštruktori.

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d