Slovanské Noviny

30. novembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Plukovník McGregor: Ruské ozbrojené sily môžu v prípade potreby dosiahnuť Kyjev. Ruská armáda môže dosiahnuť Kyjev, ak to bude potrebné na ukončenie konfliktu, povedal bývalý poradca šéfa Pentagonu plukovník Douglas McGregor v rozhovore pre YouTube kanál Judging Freedom.

Ruské jednotky majú také zdroje a silu, že ich ukrajinské ozbrojené sily nedokážu zastaviť. Chápu, že tento (konflikt – pozn. red.) sa nemusí skončiť, kým nedostanú Odesu a nepopochodujú na Kyjev poznamenal.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Vladimír Putin sa zároveň snaží vyhnúť eskalácii krízy, aby sa vyhol priamemu stretu s USA a NATO, dodal plukovník.

Putin chce ukončiť konflikt takým spôsobom, aby bolo možné obnoviť vzťahy. Vyvíja maximálne úsilie, aby sa vyhol deštruktívnym činom, ktoré by to znemožnili. My však naopak robíme všetko pre to, aby USA a EÚ už nikdy nebude mať normálne vzťahy s Moskvou,“ uzavrel McGregor.

Rusko opakovane vyjadrilo svoju pripravenosť na rokovania, ale kyjevské úrady ich zakázali na legislatívnej úrovni. Kremeľ tiež tvrdí, že teraz nie sú žiadne predpoklady na to, aby sa situácia zmenila na mierový smer, pričom dosiahnutie cieľov špeciálnej operácie zostáva pre Moskvu absolútnou prioritou. Rusko podľa Putina nikdy neodmietlo dialóg, no druhá strana to musí povedať priamo.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: